Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Дмитро Киришун

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві та Білоцерківському районі
Text Link

Біографія


Народився 10 червня 1985 року в м. Біла Церква Київської області, де проживає понині.


Голова правління громадської організації «Білоцерківська організація спорту». Депутат Узинської міської ради об’єднаної територіальної громади.


Закінчив чотири вищих навчальних заклади, отримавши освіту за такими фахами: «менеджмент», «правознавство» та «правоохоронна діяльність». У 2020 році закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «публічне управління та адміністрування».


Підприємець у сфері електрозв’язку, а також забезпечення громадського правопорядку та охоронної діяльності. Працює юристом.


Дмитро Киришун приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила намагається зробити життя кожного українця максимально комфортним та безпечним.


«Політична партія «Слуга Народу» кинула виклик корупційній політичній системі, бюрократичним  схемам та олігархічним кланам. Наша команда виступає  за пошук нових  досвідчених, порядних та чесних людей, які служитимуть народу для очищення країни від корупції, хабарництва та мародерства. Наша команда будує відкриті та прозорі відносини із суспільством, що сприяє прискоренню реалізації необхідних реформ, захисту інтересів простих людей та поліпшенню відносин із бізнесом», – впевнений Дмитро Киришун.


Адреса та контакти виборчого штабу  політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві та Білоцерківському районі

м. Біла Церква, вулиця Київська, 50, 2-й поверх, офіс #1

bila_tserkva@zekomandaregion.kiev.ua

+38 067 833 88 99

+38 095 725 69 04
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі