Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Владислав Кононов

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Фастівському районі
Text Link

Біографія


Народився 10 грудня 1984 року в м. Донецьку. Проживає в м. Києві.


Надає систематичну благодійну допомогу дітям-переселенцям, допомагає в забезпеченні медичним та іншим технічним обладнанням українських військових у зоні ООС / АТО.


З відзнакою закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де також закінчив аспірантуру. Кандидат юридичних наук.


Адвокат. Фахівець з питань земельного устрою, земельного та аграрного права.


Владислав Кононов приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила організовує, підтримує і допомагає громадянам брати участь у місцевих виборах.


«Україна потребує кардинальних змін на краще. Насамперед це залежить від кожного з нас. Сьогодні на місцевому рівні існують проблеми, що обумовлені корупцією, брехнею та свавіллям з боку органів місцевого самоврядування. В місцевій владі має бути більше порядних, чесних, ініціативних та фахових громадян, які матимуть реальну можливість впливати на позитивний розвиток об’єднаних територіальних громад», – впевнений Владислав Кононов.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Фастівському районі

fastiv@zekomandaregion.kiev.ua

+38 098 100 30 80
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі