Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Сергій Морський

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Обухівському районі
Text Link

Біографія


Народився 26 серпня 1981 року в м. Біла Церква Київської області. Мешкає в Софіївській Борщагівці.


Отримав дві вищі освіти, закінчивши юридичний факультет і факультет землевпорядкування та кадастру. Лейтенант запасу Збройних Сил України.


Фахівець з питань земельного законодавства та землевпорядкування. Підприємець.


Сергій Морський приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила дає реальний шанс змінити життя на краще в кожній громаді.


«Життя кожної людини – це постійний вибір між рухом вперед і тупцюванням на місці, спробами щось змінити чи постійно бути незадоволеному роботою інших, брати відповідальність на себе чи знаходити купу виправдань своєї бездіяльності. Мені  набридло постійно чути від пасивних людей про поганого президента, негідну владу, бажання виїхати за кордон, про відсутність змін тощо.  І я не роздумував, коли з’явилася можливість працювати в команді президента Володимира Зеленського. Мого досвіду, навиків, кругозору, системи моральних цінностей вистачить, щоб об’єднати навколо себе молодих та досвідчених, креативних та методичних, поміркованих та прагматичних представників місцевих громад – щоб за п’ять років із гордістю сказати: «Так, це зробили ми – завдяки вашій довірі і підтримці президента. І ми можемо ще більше!» – каже Сергій Морський.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Обухівському районі

м. Васильків, вул. Володимирська, 1, оф. 412

vasylkiv_obukhiv@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 132 20 47
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі