Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Антон Мотрич

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бориспільському районі
Text Link

Біографія


Народився 9 березня 1986 року в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області. Проживає в с. Гнідин Бориспільського району Київської області.


Закінчив два вищих навчальних заклади за фахом «правознавство». Юрист.


Останні п’ять років працює депутатом Бориспільської районної ради. Одночасно протягом останніх чотирьох років обіймає посаду керуючого справами Бориспільської районної ради.


Антон Мотрич приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила буде розвивати країну, відповідаючи за всі свої дії перед громадянами.


«Команда президента Володимира Зеленського кардинально змінює політичну систему – і це найперше, чому я підтримую цю команду. Лише такі люди будуть розвивати, будувати Україну та відповідати перед громадянами. Нашу країну ще тривалий час потрібно відновлювати, в неї потрібно вкладати, ухвалювати кваліфіковані рішення для відповідного функціонування всіх сфер діяльності. Мені не байдужа доля нашої країни та прийдешніх поколінь. Тому вірю, що майбутнє за «Слугою Народу»!» – впевнений Антон Мотрич.


Адреса та контакти виборчого штабу  політичної партії «Слуга Народу» в Бориспільському районі

м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 69а

boryspil@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 850 36 52
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі