Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Олексій Головін

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Вишгородському районі
Text Link

Біографія


Народився 20 листопада 1979 року в м. Костянтинівка Донецької області. Проживає в м. Вишневе Київської області.


Закінчив економіко-правовий факультет Донецького національного університету за фахом «правознавство».


Адвокат. Фахівець з питань майнових прав.


Олексій Головін приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила дає реальний шанс змінити модель управління Україною.


«У команду президента Володимира Зеленського мене привело прагнення змінити модель управління Україною, яка існує з моменту отримання нашою державою незалежності. Досвід, який я отримав протягом 17 років у різних сферах юриспруденції, дає можливість орієнтуватися в багатьох галузях права та приймати зважені рішення по різних ситуаціях. Участь в організації проведення чергових місцевих виборів дасть можливість широкому колу людей ознайомитися з тим, як працює місцеве самоврядування, та самим стати депутатами рад громад, головами ОТГ та депутатами обласної ради. Що безумовно покращить якість кадрів на місцях та допоможе в кожній громаді створити якісне життя для кожної людини», – впевнений Олексій Головін.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Вишгородському районі

м. Вишгород, вул. Шолуденка, буд 18а, прим. 189

vyshgorod@zekomandaregion.kiev.ua

+38 099 306 35 67What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі