Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Олена Джадалла

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бучанському районі
Text Link

Біографія


Народилася 4 травня 1984 року в м. Ірпінь Київської області. Проживає в м. Ірпінь.


Закінчила Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та Університет інформатики та мистецтв у м. Лодзь (Польща). Кандидат економічних наук. Випускниця європейських та американських освітніх програм.


З серпня 2018 по жовтень 2019 року працювала заступником з питань діяльності виконавчих органів влади міського голови Ірпеня.


Членкиня незалежної делегації «Українські жінки в ООН». Голова та засновниця іменного міжнародного благодійного фонду, громадської спілки «Ірпінська Агенція Розвитку» та громадської організації «Жіночий Альянс Розвитку».


Олена Джадалла приєдналася до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), оскільки вважає за необхідне долучити до політичних процесів в Україні якомога більше фахових жінок-лідерів, бо саме українки мають приймати найважливіші рішення для життя держави і суспільства.


«Мені дуже імпонує, що президентська команда Олександра Дубінського пропонує сьогодні розробити принципово іншу модель розвитку Київщини та кардинально змінити якість влади на місцях. Містами, селами і селищами мають керувати люди нової формації, носії нових цінностей, які будуть справжніми авторитетами для своїх виборців. Дуже важливо при цьому продовжувати здійснювати системні соціально-економічні реформи та посилювати жіночу політичну участь як на обласному, так і на місцевому рівні», – наголосила Олена Джадалла.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бучанському районі

м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, буд. 61, офіс 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі