Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Олена Шуст

Заступник керівника виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Обухівському районі
Text Link

Біографія


Народилася 12 грудня 1979 року в с. Карапиші Миронівського району Київської області, де проживає понині.


Закінчила Національний аграрний університет. Професор кафедри економіки та економічної теорії, а також керівник міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету. За сумісництвом – консультант з питань економічної діяльності СТОВ «Агросвіт».


Олена Шуст приєдналася до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила налаштована на найскоріше створення кращих умов життя для людей у кожній громаді.


«Аналізуючи різні сфери нашого життя, стає зрозуміло, що застарілі підходи та «класичні формули» не дозволяють ефективно вирішувати нагальні питання та покращувати умови життя. Саме тому я обираю прогресивну команду, з якою ми, об’єднавши всі свої сили, знання та бачення, можемо побудувати стратегію, що базуватиметься не на шаблонних поняттях, а на реальних діях. Я обираю однодумців, які одразу готові використовувати можливості, а не протягом тривалого часу обговорювати їх та лише прогнозувати результат!» – зауважила Олена Шуст.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Обухівському районі

м. Васильків, вул. Володимирська, 1, оф. 412

vasylkiv_obukhiv@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 132 20 47What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі