Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Ярослав Варшавець

Заступник керівника виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бучанському районі
Text Link

Біографія


Народився 12 серпня 1982 року в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Проживає в м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області.


Закінчив три вищих навчальних заклади, де отримав освіту за фахом «правознавство». Кандидат юридичних наук. Фахівець з питань податкового законодавства.


Останні п’ять років працює першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконкому Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області. Безпосередньо курирує роботу таких відділів: юридичного, містобудування та архітектури, державного архітектурно-будівельного контролю, фінансів, економіки та інвестиційної політики, бухгалтерського обліку та звітності.


Ярослав Варшавець приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила максимально реалізує на практиці досвід та знання кожного свого члена.


«Кожен, хто є членом партії «Слуга Народу», має свої історії успіху, реалізовані громадські, волонтерські та культурні проекти. Свій досвід вони хочуть імплементувати в політику. Я вже багато років працюю в органах місцевого самоврядування та готовий змінювати політику на місцевому рівні, підхід до партійного будівництва та перетворювати партію в центр ухвалення головних політичних рішень в країні», – наголошує Ярослав Варшавець.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бучанському районі

м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, буд. 61, офіс 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96

+38 098 017 56 54
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі