Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Владислав Ковалевський

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Київській області
Text Link

Біографія

Владислав Ковалевський народився 22 травня 1980 року в Донецьку. З початку 2000-х років проживає в Києві.

Має чотири вищі освіти – з політології, права, економіки та інтелектуальних систем прийняття рішень. Навчався в Україні та за кордоном. Кандидат політичних наук, доктор філософії.

Автор однієї наукової та співавтор численних колективних монографій та понад 50 статей з політичної діяльності, політичного управління, функціонування засобів масової інформації та комунікації тощо.

Працює старшим науковим співробітником в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса Національної академії наук України.

Владислав Ковалевський очолив передвиборчий штаб Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», оскільки є фаховим політичним консультантом та політологом, має професійні знання, якості та навички, що дозволяють ефективно управляти партією та окремими напрямами державної політики і місцевого самоврядування. Має знання, досвід і бажання реалізувати якісні, глибокі та позитивні зміни в Україні.


Адреса та контакти виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Київській області

Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка, буд. 6What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі