Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Керівники штабів Київщини

Ілля Завадський

Керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Броварському районі
Text Link

Біографія


Народився 26 січня 1986 року в м. Бровари Київської області. Проживає і працює в Броварах.


Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за фахом «банківська справа», магістр. Підприємець. Власник фірм, що надають послуги в сфері автообслуговування, харчування та спорту.


Ілля Завадський приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що наша політична сила прагне створити нову Україну – по-справжньому незалежну, процвітаючу, без війни, насильства, корупції, де єдиним справжнім господарем буде Український народ.


«Формування Команди переможців, яка завжди досягає поставленої мети, є моєю найсильнішою рисою, і я хочу створити надійний колектив порядних однодумців, які цілком поділяють погляди та прагнення президента Володимира Зеленського та нашої команди «Слуги Народу». Впевнений, що можу зробити вагомий внесок в успішний розвиток рідного міста, району, своєї громади та всієї України. Я рішуче налаштований відстоювати інтереси лікарів, вчителів та пенсіонерів», – наголосив Ілля Завадський.


Адреса та контакти виборчого штабу  політичної партії «Слуга Народу» в Броварському районі

м. Бровари, вул. Броварської Сотні, буд. 9-б

brovary@zekomandaregion.kiev.ua

+38 093 200 52 52
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі