Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду в Фастівському районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду в Обухівському районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду У Вишгородському районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду У Бучанському районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду У Броварському районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду  У Бориспільскому районі

Закрити
Повернутись

Оберіть територіальну громаду  У Білоцерковському районі

Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Кандидати на голів ОТГ
Гортайте нижче

Білоцерківський район

13 територіальних громад

Тетіївська міська громада

Майструк Руслан Володимирович

Досвідчений управлінець, держслужбовець, має активну громадянську позицію.

Пріоритети роботи на посаді:

- Благоустрій населених пунктів громади: озеленення, вуличне освітлення, оновлення тротуарів, будівництво сучасної сортувальної лінії, запровадження роздільного збору сміття по всій громаді, ремонт доріг власною технікою громади, підготовка проектів для участі в державних та обласних програмах, закупівля системи зважування габаритного транспорту.

- Покращення водопостачання: оновлення мереж водопостачання, реконструкція очисних споруд.

- Транспортне сполучення в громаді: запровадження маршрутів комунального транспорту.

- Енергоефективність: термомодернізація приміщень комунальної сфери.

- Безпека: створення Єдиного безпекового центру громади, встановлення камер спостереження по всій території громади.

- Розвиток сфери відпочинку, спорту: будівництво басейну в громаді, створення публічної бібліотеки, створення сучасного Центру культури і мистецтв, реконструкція музею.

- Покращення рівня освіти: розвиток опорних шкіл, покращення матеріальної бази шкіл, створення сучасних їдалень, закупівля шкільних автобусів, запровадження системи «Безпечна школа» в опорних закладах.

- Покращення надання адміністративних послуг: запровадження послуг МРЕО та паспортних послугу ЦНАП, картки жителя Тетіївської ОТГ, диджиталізація громади.       

Про кандидата

Народився 7 жовтня 1980 року у місті Тетієві. Закінчив агрономічний факультет Білоцерківського державного аграрного університету, здобув кваліфікацію вченого-агронома.

Протягом восьми місяців 2002 року стажувався у Великобританії. В період з 2003 по 2005 рік працював у Тетіївській районній державній адміністрації на посаді провідного спеціаліста відділу ринкових відносин, маркетингу продукції рослинництва, управління сільським господарством та продовольством. З березня 2005 року по листопад 2010 року працював виконавчим директором ТОВ «ТАК-Агро».

З 10 листопада 2010 року є тетіївським міським головою і вже тричі обирався на цю посаду. В 2012 році стажувався в США по програмі Open World, що фінансується Конгресом США. Під час стажування вивчав систему управління США, починаючи із Капітолія та Білого дому та закінчуючи штатним устроєм та міським устроєм. У 2013 році закінчив Українську школу політичних студій, що фінансується Радою Європи, від якої представляв Україну на Всесвітньому форумі демократії у Страсбурзі. Також цього ж року став випускником Академії лідерства, яка також фінансувалася Радою Європи.

Руслан Майструк є віце-президентом та засновником Міжрегіональної федерації фул-контакт карате, віце-президентом Федерації сокарате України, віце-президентом та засновником Київської обласної федерації біатлону та президентом Київської обласної федерації з веслування на байдарках та каное.

Як голова громади став переможцем у номінації «Лідер об’єднаної територіальної громади» в 2019 році в загальнонаціональній премії «Людина року».

«Я працюю міським головою з 2010 року. На моїх очах змінювалися президенти, прем’єр-міністри, голови ОДА, але жодного разу не змінювалася система. Я вирішив приєднатися до команди Володимира Зеленського та Олександра Дубінського, тому що вперше за тривалий час навіть такий скептик як я побачив, що зміни не просто можливі – вони вже відбуваються. Так, не все просто і не все відразу. Але вже зараз за президентською програмою «Велике будівництво» відбувається реконструкція стадіону «Колос», утепляється та оновлюється фасад найбільшої школи громади – тетіївського Ліцею №2, і тетіївчани можуть бачити це на власні очі. В політику прийшли нові люди, і чи не вперше за новітню історію України ми отримали шанс на зміни і реальні, а не декларативні, рівні можливості для всіх», – пояснює свій вибір представник команди Олександра Дубінського в Тетіївській ОТГ.

«Мрію, щоб кожен наш земляк, куди б його не занесла доля, міг із гордістю сказати: «Я родом з Тетіївщини», – наголошує кандидат від партії «Слуга Народу» на посаду голови Тетіївської ОТГ Руслан Майструк.

До складу Тетіївської ОТГ увійшли Тетіївська, Дібрівська, Росішківська, Голодьківська, Степівська, Стадницька, Горошківська, Тайницька, Ненадихівська, Скибинецька, Черепинська, Бурківецька, Михайлівська, Дзвеняцька, Кашперівська, Кошівська, Теліженецька, П’ятигірська, Галайківська, Одайпільська, Височанська, Клюківська та Денихівська громади.

 Додаткова інформація: Facebook

ДЕТАЛЬНІШЕ

Сквирська міська громада

Чмирь Максим Миколайович

Юрист, управлінець

Народився 20 березня 1979 року у місті Сквира Білоцерківського району Київської області.

У 2001 році отримав диплом з відзнакою про вищу юридичну освіту, після чого, до 2004 року працював у юридичному відділі столичного ТОВ «Інвест». Потім, до 2006 року, був юристом на ПП ПНВФ «Юніс» у Києві, після чого обіймав посаду комерційного директора підприємства. З 2011 року по теперішній час працює у ТОВ «Великоєрчиківське» в с. Великі Єрчики Сквирського району.

У 2020 році прийняв рішення приєднатися до Команди Олександра Дубінського — Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга народу».

Як досвідчений юрист та менеджер, Максим Чмирь буде достойно представляти інтереси Сквирської об’єднаної територіальної громади та ефективно вирішувати проблеми сільських та міських громад.

До складу Сквирської ОТГ увійшли Антонівська, Буківська, Великоєрчиківська, Горобіївська, Домантівська, Дулицька, Каленнівська, Кам'яногребельська, Красноліська, Кривошиїнська, Малоєрчиківська, Малолисовецька, Мовчанівська, Оріховецька, Пустоварівська, Рогізнянська, Рудянська, Самгородоцька, Селезенівська, Сквирська, Тарасівська, Тхорівська, Чубинецька, Шаліївська, Шамраївська, Шапіївська громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ставищенська селищна громада

Шалієвська Тетяна Сергіївна

Економіст, спеціаліст з місцевого самоврядування

Народилася 9 березня 1965 року.

У 1987 році закінчила Калінінський сільськогосподарський інститут, де отримала диплом про вищу освіту за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства».

Після закінчення вишу та до 2008 року працювала головним економістом колективного сільськогосподарського підприємства ім. Чкалова. Паралельно протягом десяти років (з 1998-го) очолювала селянсько-фермерське господарство «Деметра». У 2008 році була призначена начальником відділу реформування, прогнозування та економічного аналізу Управління агропромислового розвитку Ставищенської райдержадміністрації. На цій посаді вона пропрацювала два роки, а потім очолила апарат Ставищенської РДА, керівником якого є і до сьогодні.

У 2020 році  приєдналася до Команди Олександра Дубінського — Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга народу»

Тетяна Шалієвська — досвідчений спеціаліст в області державного управління та реформування сільського господарства, тому вона буде достойною кандидатурою на посаду голови Ставищенської ОТГ. Тим більше, що вона знає про всі місцеві проблеми і ефективно їх вирішувала.   

«Я людина діла. Відповідаю за свої слова і вчинки перед людьми, перед своєю совістю і сумлінням. Практично вся моя трудова діяльність пов’язана з тісним спілкуванням з людьми. Завжди займалася конкретними справами, робила це з користю для людей. Набутий досвід дозволяє мені проаналізувати наявні проблеми громади та запропонувати конкретні шляхи для їх вирішення. Саме тому я вирішила балотуватися на посаду голови Ставищенської громади. У нашій команді об’єдналися, на мою думку, найсміливіші. Ті, хто хоче змін, не боїться помилятися, мають досягнення у різних сферах економіки та готові використати цей шанс задля покращення життя кожного мешканця громади», – каже Тетяна  Шалієвська

До складу Ставищенської ОТГ увійшли Антонівська, Бесідська, Брилівська, Василиська, Винарівська, Гейсиська, Гостромогильська, Журавлиська, Іванівська, Красилівська, Кривецька, Полковниченська, Попружнянська, Розкішнянська, Розумницька, Сніжківська, Ставищенська, Станіславчицька, Стрижавська, Сухоярська, Торчицька, Юрківська та Ясенівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Медвинська сільська громада

Луценко Віктор Миколайович

Фермер

Проживає в Богуславі Обухівського району. 

У 1991 році вступив до  Білоцерківського національного аграрного університету, який закінчив у 1996 році за спеціальністю «зооінженер».

Після цього з 2002 по 2007 рік очолював агрофірму ТОВ «Агро-Богуславщина» в Богуславі. Під час роботи запровадив сучасні технології в обробці ґрунту, що дозволило збільшити врожайність та рентабельність земель сільськогосподарського призначення. З 2007 року створив власне фермерське господарство «Плоди Богуславщини». В господарстві запровадив світові технології в догляді та захисті садів, а також займається перспективними методами садівництва.

У 2020 році прийняв рішення приєднатися до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга Народу».

Як досвідчений фермер, Віктор Луценко знає проблеми сільського господарства, вміє їх вирішувати, а отже це достойна кандидатура на посаду голови Медвинської ОТГ.

«Маю намір гідно служити своїй громаді – розумом та серцем. Впевнений, що разом із командою однодумців ми зможемо покращити якість життя односельчан. Моя мета – послідовна та злагоджена робота, спрямована на дотримання та реалізацію всіх обов’язкових соціальних та економічних потреб нашої громади, захист її мешканців, вирішення інфраструктурних проблем, підвищення якості надання медичних та освітніх послуг, підтримка та поліпшення рівня життя мешканців громади. Разом із командою «Слуги Народу» – командою президента – ми налаштовані на рішучі зміни та кардинальні реформи задля добробуту, процвітання і розвитку нашого краю», – каже Віктор Луценко.

До Медвинської ОТГ належать Медвинська, Бранепільська, Дмитренківська, Митаївська, Побережківська та Щербашинецька громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Володарська селищна громада

Миколаєнко Сергій Вікторович

Аграрій, управлінець у сільському господарстві

Народився 25 вересня 1979 року. 2001 року закінчив Білоцерківський державний аграрний університет, отримав диплом за спеціальністю «вчений-агроном». У 2019 році у Білоцерківському національному аграрному університеті здобув другу вищу освіту за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У 2001–2003 роках працював головним агрономом у ТОВ «СП ФК ЛТД». Далі почалася кар’єра в ТОВ «Зеніт», де спочатку був також головним агрономом, потім – заступником директора, а з 2005 року по теперішній час – директор.

У 2020 році прийняв рішення приєднатися до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга Народу».

Сергій Миколаєнко – досвідчений спеціаліст у сільському господарстві, що є дуже важливим для Володарської ОТГ і загалом для регіону, адже значну частину  економіки  Київської області становить аграрний сектор.

«Моїм життєвим кредо є чесність, законність, справедливість, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність і професіоналізм. На Володарщині я народився і виріс, пройшов період становлення. Маю величезний досвід роботи з людьми, успішним є підприємство, яке я очолюю. Ці чинники дають мені можливість використати знання, вміння і навички на посаді голови Володарської ОТГ», – каже Сергій Миколаєнко.

До складу Володарської ОТГ увійшли Володарська, Березнянська, Біліївська, Гайворонська, Городище-Пустоварівська, Завадівська, Зрайківська, Капустинська, Косівська, Лобачівська, Логвинська, Мармуліївська, Матвіївська, Ожегівська, Пархомівська, Петрашівська, Рачківська, Рorізнянська, Рубченківська, Рудосільська та Тарганська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА

Киришун Дмитро Володимирович

Підприємець, громадський діяч, політик

Народився 10 червня 1985 року в Білій Церкві.

З 2000 по 2003 рік навчався в Білоцерківському вищому професійному училищі №9. У 2017 році закінчив Київський інститут бізнесу та технологій за спеціальністю «менеджмент». У 2018 році закінчив ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» – бакалавр за напрямом підготовки «правознавство». В 2019 році закінчив Класичний приватний університет, магістр за спеціальністю «правоохоронна діяльність». У 2020 році закінчив Навчально-науковий інститут заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ за спеціальністю «публічне управління та адміністрування».

З 2006 по 2014 рік займався підприємницькою діяльністю. З 2013 по 2018 рік був засновником та директором приватного підприємства «ТУТ» (з 2019 року –  приватне підприємство «Покров-Груп»). З 2015 по 2016 рік працював заступником директора державного підприємства «Український центр підготовки охоронців».

На даний момент депутат Узинської міської ради. Голова громадської організації «Білоцерківська організація спорту». Активно підтримує розвиток спорту в регіоні. Займається волонтерством (збір коштів та закупка товарів для підрозділів Збройних сил, що беруть участь в операції на Донбасі, допомога медичним закладам району у зв’язку з пандемією COVID-19).

У 2020 році приєднався до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга Народу».

Як пояснює сам кандидат, «перед президентськими і перед парламентськими виборами говорили, що люди голосують за одних і тих самих. Але Володимир Зеленський і партія «Слуга Народу» отримали безпрецедентну кількість голосів. Тому ми будемо боротися за підтримку виборців. Ми, команда Олександра Дубінського, йдемо до людей не з порожніми руками, а зі стратегією розвитку громади. Громада може стати успішною та спроможною тільки за умови, що до влади прийдуть люди дієві, а не ті, що роками займають крісла, але так нічого і не змінили в місті на краще».

До складу Білоцерківської ОТГ увійшли Білоцерківська, Вільнотарасівська, Глушківська, Дроздівська, Пилипчанська, Піщанська,  Томилівська, Сидорівська, Терезинська. Храпачівська та Шкарівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Бориспільский район

11 територіальних громад

Яготинська міська громада

Дзюба Наталія Миколаївна

Народилася 7 серпня 1961 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

У 1983 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. Горького за спеціальністю «історія, суспільствознавство та методика виховної роботи». У 1983 році почала працювати вчителем історії Сотниківської середньої школи Яготинського району. З 1984 по 1989 рік працювала викладачем суспільних дисциплін Яготинського СПТУ-11, після чого до січня 1992 року обіймала посаду завідувача навчальною частиною цього закладу, а потім до 1998 року була заступницею директора цього навчального закладу.

1998 року очолила відділ освіти Яготинської райдержадміністрації. 2004 року очолила апарат Яготинської райдержадміністрації. У 2005–2007 роках займалася підприємницькою діяльністю та працювала заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти в Києві. 2008 року повернулася до Яготинської РДА на керівні посади.

У 2010 році була обрана міським головою Яготина. У 2015 році вдруге була обрана на посаду яготинського міського голови. Обіймає цю посаду понині.

Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня та грамотою Верховної Ради.

«Це моя друга каденція на посаді міського голови. Тож, маючи реальний досвід роботи, набуті за цей період знання, вміння, можу впевнено сказати: кожен мусить пам’ятати, що працювати потрібно так, щоб не було соромно дивитися у вічі своїм землякам, друзям та дітям», – каже член Зе!команди Олександра Дубінського Наталія Дзюба.

На її переконання, в об’єднаній громаді всі населені пункти мають розвиватися. Одне з найголовніших завдань – забезпечити відчутне поліпшення життя не тільки для жителів міста, а й мешканців усіх населених пунктів, що входять до ОТГ.

«А це – політика прозорості та відкритості в прийнятті рішень, забезпечення рівного доступу до адміністративних послуг. Саме цим і керується Зе!команда Олександра Дубінського. Я маю налагодити зручне й постійне транспортне сполучення між населеними пунктами об’єднаної територіальної громади. Люди повинні мати всі можливості для прямого спілкування з керівництвом громади і вирішення власних актуальних проблем. Разом із тим працюватиму, щоб максимально наблизити послуги, які необхідні жителям громади, безпосередньо до населених пунктів, де вони мешкають», – наголошує майбутній кандидат від «Слуги Народу» на голову Яготинської ОТГ Наталія Дзюба.

До складу Яготинської ОТГ увійшли Яготинська, Богданівська, Годунівська, Двірківщинська, Жоравська, Засупоївська, Капустинська, Кулябівська, Лемешівська, Лозовоярівська, Ничипорівська, Панфильська, Райківщинська, Сотниківська, Сулимівська, Супоївська, Фарбованська, Червонівська та Черняхівська громади.ДЕТАЛЬНІШЕ

Вороньківська сільська громада

Макаренко Валерій Миколайович

Народився 18 січня 1982 року. Проживає в с. Васильки Бориспільського району Київської області.

Закінчив два вищих навчальних заклади. Перший – Військовий інститут телекомунікації та інформації Національного технічного університету України «КПІ» за спеціальністю «безпека інформації в спеціалізованих інформаційних системах» (2000–2005). Другий – Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування» (2018–2019).

З 2005 по 2007 рік проходив військову службу як офіцер у Міністерстві надзвичайних ситуацій на посаді заступника начальника зв’язку 1-го регіонального рятувального загону МНС України.

Після закінчення служби працював у будівельній компанії «Ярославів Вал» інженером (2007–2009), а у 2009 році очолив будівельну компанію «Надійні люди», де був директором до 2015 року.

З 2015 року перебуває на посаді старівського сільського голови.

Валерій Макаренко приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що  вважає, що це є добрим стартом для досягнення вищої цілі разом з обраною командою, в якій вбачає перспективу на майбутнє, розуміючи, що молодість, нові погляди мають право на успіх.

«Маючи досвід роботи з органами місцевого самоврядування, навички співпраці з підприємцями, інвесторами, аграріями, готовий втілювати в життя розроблені проекти та перспективні плани. Кажу впевнено та з гордістю, що маю команду фахівців, однодумців, і ми маємо реальні результати нашої роботи!» –  каже представник Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині Валерій Макаренко.

До складу Вороньківської ОТГ увійшли Вороньківська, Головурівська, Мирненська, Процівська, Сошниківська та Старівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Бориспільська міська громада

Байчас Владислав Михайлович

Народився 28 червня 1970 року в с. Проців Бориспільського району Київської області. Закінчив юридичний факультет Одеського національного університету. З 1992 року почав займатися бізнесом. У 1995 році в його власності було кілька бензовозів, потім з’явилися автозаправні станції. З 1995 по 2000 рік очолював ТОВ «Найс» (компанія – постачальник бензину). З 2000 по 2010 рік був  головою правління ВАТ «Євронафтопродукт» (нафтова база в Борисполі). Також займався бізнесом у сфері нерухомості. Зараз із членами своєї сім’ї контролює кілька компаній, серед яких Ржищівське мисливське господарство, «Найс» тощо.

З 2007 по 2010 рік був помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України Сергія Міщенка. В 2010 році обраний депутатом Бориспільської районної ради. З 2010 по 2014 рік  – голова Бориспільської районної ради. В 2014 році подав у відставку з посади та склав мандат, але на наступних місцевих виборах знову був  обраний депутатом. З 11 листопада 2015 року – голова Бориспільської районної ради Київської області.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. (2014).

У 2020 році приєднався до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії Володимира Зеленського «Слуга Народу».

«Села – частина нової великої громади, які вже в найближчий час мають відчути, що про них не просто знають, а й піклуються. Я знаю, які потреби у мешканців не лише Борисполя, а й сіл нашої ОТГ, адже десять років перебуваю на посаді голови районної ради. На моєму рахунку вже 52 інфраструктурних проекти, які були виконані з нуля та завершені успішно: це будівництво шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, закладів культури та спорту, ремонт та будівництво доріг та ін. Бориспільська ОТГ стане місцем, де хочеться жити, працювати та відпочивати. І ми з командою Олександра Дубінського за підтримки президента Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу» це зробимо», – наголошує Владислав Байчас.

До складу Бориспільської ОТГ увійшли Бориспільська, Глибоцька, Іванківська, Кучаківська, Любарецька та Рогозівська громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Броварський район

8 територіальних громад

Броварська міська громада

Ратніков Дмитро Геннадійович

Народився 3 квітня 1977 року. Проживає у місті Бровари. Український дипломат, кандидат економічних наук, громадський діяч.

У 1999 році закінчив Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «менеджмент організацій», менеджер невиробничої сфери зі знанням іноземних мов. 2012 року закінчив Національну академію управління за спеціальністю «правознавство», отримав кваліфікацію юриста. Кандидат економічних наук (демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика).

З 1997 по 2000 рік працює керівником департаменту ЗАТ «Україна-Спорт-Груп». З 2000 по 2002 рік – аспірант Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України. Захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук. У 2002–2008 роках – директор ТОВ «Обнова». З 2008 по 2010 рік –  асистент кафедри банківської справи Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». З 2011 по 2012 рік – директор ТОВ «Обнова». З 2012 року – посол з особливих доручень МЗС України. З 2012 по 2015 рік – радник-посланник посольства України в РФ, займався питаннями економічного співробітництва та просування українських товарів на ринок РФ. З 2013 по 2015 рік – повноважний представник України з економічних питань при Економічній раді СНД. Відстоював інтереси України на найвищому державному рівні, працюючи в дипломатичних установах та в економічній Раді країн СНД.  Знайомився з прикладами успішного досвіду муніципаліного управління по всьому світу.

З 2002 по 2010 рік – депутат Броварської міської ради. А з 2010 по 2015 рік – депутат Київської обласної ради.

«Мені не все одно, де і як жити, яким повітрям дихати, яку воду пити, яким громадським транспортом користуватися, в які садочки та школи відводити дітей, в яких умовах отримувати медичну допомогу. Все це і є складовою нашого життя», – заявляє представник Зе!команди Олександра Дубінського Дмитро Ратніков.

2006 року Дмитро Ратніков балотувався на посаду броварського міського голови. Тоді він фактично отримав більшість голосів броварчан, однак значна частина бюлетенів була навмисно пошкоджена і визнана недійсними. 

«Прикро, що за нами не стояла сила закону, який зміг би захистити вибір броварчан, бо я пішов на вибори самовисуванцем», – каже майбутній кандидат на голову Броварської ОТГ від партії «Слуга Народу» Дмитро Ратніков.

Зараз він переконаний, що вибори до ОТГ – це вибір найкращих представників місцевої громади, що висуваються місцевими осередками політичних партій, і розраховує на підтримку городян, маючи впізнаваність у місті, історію політичних перемог та досвід роботи депутатом. 

«Вірю в перемогу принципів моралі і здорового глузду. В перемогу справи, а не пустих слів. У перемогу програм, а не популізму. Перемогу над тотальною корупцією і зневагою над людською гідністю. Тому вирішив приєднатися до партійної команди президента України, партії «Слуга Народу», – пояснює майбутній кандидат від партії «Слуга Народу» на голову Броварської ОТГ Дмитро Ратніков. 

До складу Броварської ОТГ увійшли Броварська, Княжицька та Требухівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Березанська міська громада

Саєнко Віталій Володимирович

Освітянин, підприємець, політик.

Народився 9 вересня 1965 року. Закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «вчитель фізики та астрономії».

У 1989–1990 роках працював учителем фізики та астрономії в Жовтневській середній школі. З 1990 року переведений на посаду заступника директора школи. В 1991 році перейшов на посаду методиста Переяслав-Хмельницького відділу освіти. В 1994 році обійняв посаду керівника відділу спорту та туризму. З 1995 по 1998 рік працював у ТОВ «Русоль холдинг», де пройшов шлях від спеціаліста з маркетингу до віце-президента. 1998 року заснував та очолив власну компанію «АВС+».

З 2016 року активно займається громадською діяльністю. Є засновником та керівником ГО «Спортінвест». 

У 2020 році приєднався до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії «Слуга Народу».

Протягом тривалого шляху в бізнесі представнику команди Олександра Дубінського Віталію Саєнку вдалося побудувати успішну компанію, яка забезпечує роботою більше тисячі людей. 

«Постійно спілкуючись із місцевою владою, органами самоврядування, будучи присутнім на сесіях рад, я бачив непрофесіоналізм, некомпетентність, шахрайство, жадобу до легких грошей. Керманичі міст постійно шукали шляхи, як розпилити бюджет, продати землю, провести для своїх компаній тендери з відкатами і просто отримати хабар за вирішення певних питань», – розповідає Віталій Саєнко.

Він переконаний, що протягом останнього часу в місті сформувалася сильна і професійна команда патріотів, яка налаштована і здатна зробити громаду успішною.

«Маючи тридцятирічний досвід господарювання, відповідні знання і навички в управлінні великим колективом і розуміючи чіткі напрями і можливості розвитку нашої громади, вирішив стати головою ОТГ, щоб на практиці показати, якою успішною може бути наша громада і як можна чесно нею керувати», – заявляє він. 

«Ми прагнемо на прикладі нашої громади довести, що плани партії «Слуга Народу» зробити нашу країну успішною – реальні, і зробимо все необхідне для втілення цих планів у життя», – додає кандидат від партії «Слуга Народу» на голову Березанської ОТГ Віталій Саєнко.

До складу Березанської ОТГ увійшли Березанська, Лехнівська, Недрянська, Пилипчанська, Садівська, Ярешківська та Яблунівська громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Бучанський район

12 територіальних громад

Немішаївська селищна громада

Альохін Володимир Ілліч

Народився 3 серпня 1957 року в селі Петрівське Курської області.

Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого, юрист. Доктор філософії в галузі державного управління, кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства України.

Перша робота Володимира Альохіна – тракторист. Працював директором у колгоспах, був заступником голови та головою Держкомрезерву, гендиректором УкрНДІ «Ресурс». Зараз – директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

1990 року очолив Синельниківську міську раду та її виконком (Дніпропетровська область). У 1992–1994 роках був представником президента України в Синельниківському районі, після чого очолив Синельниківську райраду. Працював керівником Служби міністра сільського господарства і продовольства. Був народним депутатом Верховної Ради (III скликання, 1998–2002).

«Я прийняв рішення  балотуватися на голову громади, тому що моя громадянська позиція, професійний та життєвий досвід і перетворення ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» за п’ять останніх років з «рогатина» на один із найкращих освітніх закладів України дають мені таке право», – вважає представник Зе!команди Олександра Дубінського в Немішаївській ОТГ Володимир Альохін.

На його думку, останні роки в громаді спостерігається певна недовіра до існуючої влади, що призводить до інертності з боку бізнесу і громадськості.

«Нещодавно ми зібрали основні проблеми, які турбують громадян, їхні пріоритети в розвитку Немішаївської громади. Як і п’ять років тому, проблеми не змінилися: захаращеність лісових зон та водойм, відсутність зон відпочинку, необлаштованість парків, відсутність місць для проведення дозвілля, несанкціоновані сміттєзвалища та сміття в лісопосадках, відсутність системи збирання, транспортування та утилізації твердих побутових відходів, часте відключення освітлення в усіх населених пунктах громади або його повна відсутність, відсутність комплексного плану розвитку медичного забезпечення громади, неналежне надання адміністративних послуг, застаріла матеріально-технічна база в закладах освіти та зношеність інфраструктури будівель. Ми з нашою командою впораємось з цим», – впевнений майбутній кандидат від «Слуги Народу» на голову Немішаївської ОТГ Володимир Альохін.

До складу Немішаївської ОТГ увійшли Немішаївська, Клавдієво-Тарасівська, Козинцівська та Микулицька громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Ірпінська міська громада

Нельзін Максим Сергійович

Народився 19 жовтня 1979 року у місті Ірпінь. За професією юрист, приватний нотаріус. У 1996 році закінчив СЗШ №1 у м. Ірпінь. З 1996 по 2001 рік навчався в Національному університеті державної податкової служби України за спеціальністю  “правознавство”.

Трудову діяльність розпочав у 2000 році на посаді юриста-методиста колективного підприємства Київського міського відділення  УНП «Центр нотаріальної інформації, аналітики і методики». З 2002 року працював на посаді завідувача Київського обласного державного нотаріального архіву. А у 2007 році відкрив приватну нотаріальну практику, якою і займається дотепер.  

Має нагороди Міністерства юстиції України. Був визнаний найкращим нотаріусом України.

Максим Нельзін - корінний житель Ірпеня відомий як фаховий та  найкваліфікованіший нотаріус  регіону.  


ДЕТАЛЬНІШЕ

Дмитрівська сільська громада

Дідич Тарас Тарасович

Народився 4 березня 1961 року в с. Стрільче Городенківського району Івано-Франківської області.

У 1984 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «інженер-електрик». З 1984 по 1986 рік служив в армії, після чого пішов до МВС, де до 1994 року служив на посадах дільничного інспектора та інспектора карного розшуку.

1990 року був обраний депутатом Дмитрівської сільської ради, яку очолив в 1994 році, понині працює головою Дмитрівської сільської ради. З 1998 року чотири рази обирався сільським головою Дмитрівки.

Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, має подяки від Верховної Ради, Кабінету міністрів, відзнаки Київської обласної ради, Києво-Святошинської районної ради, Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

«Головне завдання – визначення стратегічних пріоритетів, таких як підвищення інвестиційної привабливості  громади та залучення інвестицій на її територію, сприяння розвитку існуючих підприємств і організацій та розміщення нових, що в результаті приведе до створення  нових робочих місць, зростання надходжень до бюджету, втілення ефективних рішень з розвитку громади», – заявляє представник Зе!команди Олександра Дубінського Тарас Дідич.

Він упевнений, що це дасть можливість створити сучасну освітню, медичну, транспортну, житлово-комунальну інфраструктури на території громади, а також сприятиме динамічному соціально-культурному розвитку сіл.

«Я хочу разом із командою президента продовжувати роботу над втіленням реформаторських ідей у сфері місцевого самоврядування. Докладу зусиль до  підвищення рівня комфортності життя в кожному населеному пункті, що дозволить  нам,  громадянам, відчувати себе щасливими. Свою місію вбачаю в сумлінному виконанні своїх посадових обов’язків, у розумінні проблем людей, забезпеченні відкритості і прозорості дій. Завжди готовий нести відповідальність за прийняті рішення. Головними критеріями для мене завжди є людяність і співчуття, чесність та порядність», – наголошує майбутній кандидат від «Слуги Народу» на посаду голови Дмитрівської ОТГ Тарас Дідич.

До складу Дмитрівської ОТГ увійшли Дмитрівська, Бузівська, Личанська, Музичанська, Петрушківська та Шпитьківська громади.ДЕТАЛЬНІШЕ

Вишнева міська громада

Діков Ілля Валерійович

Народився 20 лютого 1976 року. Все життя мешкає в м. Вишневе Бучанського району (раніше – Києво-Святошинського району) Київської області.

У 1998 році з відзнакою закінчив Київський інститут внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство», магістр. У 2009 році закінчив Академію управління МВС, магістр управління у сфері правопорядку. 2015 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність «парламентаризм та парламентська діяльність». Кандидат юридичних наук.

З 1998 до 2010 рік проходив службу в органах внутрішніх справ України, полковник поліції. Нагороджений медалями «За сумлінну службу» ІІ та ІІІ ступенів; відзнаками МВС «За відзнаку в службі» І та ІІ ступенів.

2010 року обраний депутатом Вишневої міської ради. В 2011 році обраний секретарем Вишневої міської ради. З грудня 2011 року голова Вишневої міської ради, двічі обирався на цю посаду.

«Я став міським головою в 2011 році. За цей час вдалося зробити багато важливого. В досить складний для країни час ми розвивалися, робили Вишневе кращим, заможнішим, комфортнішим для життя. Але у той же час чимало питань лишилися невирішеними. Причина дуже проста – громаді не вистачає ресурсів і повноважень. Значну частину зароблених коштів місто віддає в район, а район своєю чергою є донором державного бюджету. Рахунок йде на сотні мільйонів гривень, і лише менша частина повертається у вигляді субвенцій. Весь цей час ми могли тільки мріяти про те, щоб змінити цю несправедливу систему. Нарешті політичні зміни, які несе Зе!команда Олександра Дубінського на Київщині, дають нам такий шанс. Спільними зусиллями ми це зробимо», – каже представник Зе!команди Олександра Дубінського у великій громаді Вишневого.

Він переконаний, що, маючи підтримку на рівні області з боку партії «Слуга Народу», яка принципово та наполегливо працює для того, щоб запровадити реформу з децентралізації, велика громада Вишневого отримає новий імпульс для розвитку, для реалізації нових соціальних, інфраструктурних та комунальних проектів.

«Об’єднавшись, ми зробимо такі справи, про які раніше могли тільки мріяти. Я переконаний, що кожен мешканець громади відчує ці зміни та буде пишатися Вишневим і Крюківщиною – багатими, красивими, процвітаючими. Буде більше роботи. Більше відповідальності. Але й більше можливостей для Вишневого та Крюківщини. Саме для цього я йду на вибори у Зе!команді Олександра Дубінського», – наголошує майбутній кандидат на голову Вишневої ОТГ від «Слуги Народу» Ілля Діков.

До складу Вишневої ОТГ увійшли Вишнева, Крюківщинська та Святопетрівська громади.ДЕТАЛЬНІШЕ

Бучанська міська громада

Федорук Анатолій Петрович

Народився 10 травня 1972 року в с. Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області.

В 1997 році закінчив Український державний педагогічний університет за спеціальністю «всесвітня історія». В 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність «управління суспільним розвитком», магістр управління суспільним розвитком.

У 1990–1992 роках служив в армії. В 1992–1993 роках працював учителем історії в рідному селі, де 1993 року був обраний сільським головою і працював на цій посаді до 1997 року.

Наприкінці 1997 року переїхав до смт Буча (Київська область), де почав працювати вихователем середньої школи-інтернату для дітей-сиріт. У 1998 році вперше був обраний селищним головою Бучі. Вдруге був обраний селищним головою в 2002 році. Після цього, з 2007 року, коли Буча отримала статус міста обласного значення, тричі обирався міським головою Бучі.

Під керівництвом Анатолія Федорука в Бучі створено ряд комунальних підприємств, відкрито два стадіони, Центральний міський парк,  парки відпочинку «Диво», «Сімейний», «Променад» та багато інших парків і скверів. У всіх мікрорайонах міста побудовані сучасні дитячі та спортивні майданчики. Тільки за останні роки збудовано та відкрито три дитячі садочки, добудовано корпус молодших класів ЗОШ №3, завершено будівництво гімназії.

Під керівництвом Анатолія Федорука Буча понад 10 років займає призові місця у всеукраїнських конкурсах з благоустрою, а з 2011 року посідає перше місце в рейтингу малих міст України за якістю життя як місто комфортного проживання. З 2011 року Анатолій Федорук є головою правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, ювілейною медаллю «Двадцять років Незалежності України» (відзнака Президента України), нагрудним знаком Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства «Почесний працівник житлово-комунального господарства України» ІІ ступеня, відзнакою Київської обласної ради «Нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною» та пам’ятним знаком Київської обласної державної адміністрації «60 років визволення Київської області».

«Я приєднався до Зе!команди Олександра Дубінського на Київщині (обласної організації політичної партії «Слуга Народу»), тому що вважаю за необхідне продовжувати в Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді задекларований курс президента Володимира Зеленського на подальші позитивні зміни, на які очікує кожен мешканець міста і села. Саме такі кроки впроваджує ця політична сила, члени якої в різних гілках влади докладають усіх зусиль для запровадження в Україні та кожній громаді необхідних змін у соціальній, економічній, освітній, медичній та культурній сферах», – каже представник Зе!команди Олександра Дубінського у великій Бучанській громаді.

«Я вірю, що наша країна має реальні шанси стати в один ряд із розвиненими країнами Європи, де кожна людина – особистість, що прагне жити за світовими стандартами. Мені імпонує, що в лавах партії перебувають молоді лідери, а поруч із ними політики з досвідом і практичними навичками. Це дає позитивну сінергію для впровадження головних стратегічних цілей програми партії. Готовий у команді однодумців і надалі робити кроки задля розвитку Бучанської ОТГ, Київщини і всієї України. Переконаний, разом ми зможемо втілити в життя все намічене», – наголошує майбутній кандидат на голову Бучанської ОТГ від «Слуги Народу» Анатолій Федорук.

До складу Бучанської ОТГ увійшли Бучанська, Бабинецька, Блиставицька, Ворзельська, Гаврилівська, Здвижівська, Луб’янська, Мироцька та Синяківська громади.ДЕТАЛЬНІШЕ

Борщагівська сільська громада

Гах Роман Володимирович

Народився 6 вересня 1973 року. З 1998 року почав займатися підприємницькою діяльністю в сфері пасажирських перевезень. З 2006 по 2009 рік працював у сфері продажу нерухомості. 2009 року очолив новостворене приватне підприємство «Житлосервіс «Софіївка», директором якого є по теперішній час. У 2012 році за сумісництвом очолив приватне підприємство «Житлосервіс «Софіївка Клубний». 

2015 року був обраний депутатом Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

«Саме партія «Слуга Народу» сьогодні зацікавлена в професійних господарниках, менеджерах на місцях. Ця політична сила шукає нових людей, має повноту влади, яку надав їй народ України, та політичну волю на якісні зміни. Саме тому я в цій команді – команді Зеленського – Дубінського. Я знаю, як досягти найвищого рівня розвитку всієї нашої громади, як зацікавлювати прогресивних інвесторів та знаходити порозуміння з ними, як об’єднувати їх навколо важливої мети – всеохоплюючого розвитку громади», – каже представник Зе!команди Олександра Дубінського в Борщагівській ОТГ.

На його переконання, через партнерство з інвесторами реально збільшити доходи бюджету громади, що дозволить реалізувати важливі інфраструктурні проекти, зокрема будівництво нових автошляхів.

«Об’єднана Борщагівська громада з фактичною чисельністю населення понад 70 тисяч має нагальну потребу у власній сучасній клініці, а також у подоланні нестачі місць у дитячих садках та школах. Я особисто та  Зе!команда Олександра Дубінського докладемо всіх зусиль для наведення ладу на всій території Борщагівської ОТГ, у всіх сферах життєдіяльності наших жителів, запровадимо високі стандарти в сфері благоустрою. Ми відкриємо першокласні об’єкти рекреації, зелені зони та сквери для відпочинку наших громадян та відновлення сил після важкої праці. Велика, постійно зростаюча громада має великі потреби, про які я знаю. У мене є ефективні пропозиції щодо їхнього вирішення», – наголошує майбутній кандидат від партії «Слуга Народу» на голову Борщагівської ОТГ.

До складу Борщагівської ОТГ увійшли Петропавлівсько-Борщагівська та Софіївсько-Борщагівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Вишгородський район

7 територіальних громад

Поліська селищна громада

Гаращенко Олена Миколаївна

Народилася 10 липня 1982 року в селі Печанівка Дзержинського району Житомирської області.  

У червні 2001 року закінчила професійно-технічне училище №21 в с. Катюжанка Київської області з відзнакою і здобула кваліфікацію бухгалтера.

З вересня 2007 року по січень 2012 року навчалася в Державній академії житлово-комунального господарства за напрямом підготовки «облік і аудит», отримала ступінь бакалавра.

Відразу після закінчення навчання працювала в Поліській центральній районній лікарні бухгалтером. А з жовтня 2004 року по січень 2009 року – в Рагівській сільській раді спеціалістом з питань бухгалтерського обліку.

Із січня 2009 року по листопад 2015 року –  секретар Рагівської сільської ради. З жовтня 2015 року і по теперішній час є сільським головою Рагівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

З вересня 2018 року по травень 2019 року працювала за сумісництвом вчителем інформатики Рагівської філії Мар’янівського НВО школи-дитячого садка І–ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області.

Одружена, має сина.

У 2020 році вирішила приєднатися до Зе!команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Володимира Зеленського та балотуватися на посаду голови Поліської ОТГ.

«Бути головою чи депутатом громади – велика відповідальність перед людьми. В селах є маса проблем з працевлаштуванням, функціонуванням освітніх і медичних закладів. І я, як і всі українці, багато років мріяла і сподівалася на зміни в країні», – каже представниця Зе!команди Олександра Дубінського Олена Гаращенко.

«Впевнена, що з обранням справжнього народного президента ми отримали цей шанс на зміни. Тепер головне – не втратити його. І я, як член партії «Слуга Народу» та Зе!команди Олександра Дубінського, хочу зробити свій посильний внесок у покращення життя в громаді. Також я впевнена, що президент  Володимир Зеленський і депутати партії «Слуга Народу» зроблять все можливе для підтримки рішень, які будуть спрямовані на поліпшення рівня життя в об’єднаній територіальній громаді», – каже майбутній кандидат від Зе!команди Київщини.

До складу Поліської ОТГ увійшли Красятицька, Вовчківська, Володарська, Залишанська, Зеленополянська, Луговицька, Максимовицька, Мар’янівська, Млачівська, Рагівська, Радинська, Романівська, Стещинська та Шкнівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Петрівська сільська громада

Старенький Радіон Миколайович

Народився 23 лютого 1981 року в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Закінчив Одеський державний екологічний університет, інженер-гідролог, спеціальність «гідрологія та гідрохімія». Випускник Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління», магістр державного управління за спеціалізацією «управління містом».

З 2004 до 2008 року працював за фахом у Дніпровському басейновому управлінні водних ресурсів (м. Вишгород).

2008 року обраний секретарем Новопетрівської сільської ради. В червні 2009 року обраний новопетрівським сільським головою, в листопаді 2010 року вдруге обраний на цю посаду, а в жовтні 2015 року втретє обраний на посаду новопетрівського сільського голови.

За період керівництва Радіона Старенького в Новопетрівській громаді збудовано 8 свердловин, замінено 40 км водопровідних мереж, заасфальтовано 43,5 км комунальних доріг, забезпечено вуличним освітленням 47,5 км доріг, побудовано 28 одиниць дитячих та спортивних майданчиків, налагоджено систему утримання вулиць та доріг, затверджено генеральний план села та збільшено його межі з 900 до 2100 га, збільшені надходження до сільського бюджету за власними доходами майже в 50 разів (з 2 млн гривень до 89,5 млн гривень), запроваджено програму «Безпечне село», створене єдине в Україні комунальне підприємство вторинної ланки медицини в селі «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр» та інше.

Представник Зе!команди в Петрівській ОТГ переконаний, що кандидат від партії Володимира Зеленського має бути досвідченим управлінцем, який може пред’явити громаді конкретні результати своєї діяльності та користується авторитетом і повагою.

«Вважаю, що мої знання та досвід, прагнення до постійного саморозвитку та самовдосконалення, робота на результат, вміння підібрати однодумців та працювати в команді, впевненість у власних силах йти вперед і не зупинятися на досягнутому, а також людські риси можуть принести користь Петрівській громаді у плані перетворення її з рядових сільських громад у культурно-промисловий центр Київської області та показати іншим громадам дієвість реформи децентралізації, що нині впроваджується в Україні», – наголошує майбутній кандидат від партії «Слуга Народу» на голову Петрівської ОТГ Радіон Старенький.

До складу Петрівської громади увійшли Новопетрівська, Лютізька та Старопетрівська громади.ДЕТАЛЬНІШЕ

Димерська селищна громада

Підкурганний Володимир Володимирович

Народився 15 вересня 1981 року у Вишгороді Київської області. Проживає в с. Лютіж на Київщині. На даний час вчитель з правознавства Димерської ЗОШ І–ІІІ ст. №1 (Вишгородського району Київської області).

У 2004 році закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство», кваліфікація – магістр права. У 2007–2010 роках навчався в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління», кваліфікація – магістр.

Має двадцятирічний практичний досвід у галузі юриспруденції та  державного управління. 

З 2000 року працював юристом у КСП «Україна».

2005–2008 – провідний та головний спеціаліст відділу обліку суддівських кадрів Державної судової адміністрації України. Потім – головний спеціаліст Департаменту кадрової роботи та державної служби Міністерства юстиції України. З 2009 року – головний спеціаліст Департаменту законодавства з правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Мінюсту.  

З серпня 2010 року по жовтень 2018 року – суддя Вишгородського районного суду Київської області.

З листопада 2018 року по червень 2019 року – радник голови Вишгородської райради.

Був офіційним спостерігачем громадської організації «Слуга Народу» на президентських виборах 2019 року по 96-му округу. Довірена особа політичної партії «Слуга Народу» по 96-му виборчому округу на дострокових виборах 2019 року до Верховної Ради. 

«Дитинство і юність прожив у селищі Димер, яке є для мене рідним, тому я і небайдужий щодо його майбутнього. Вибори – це доля людей, сімей, населених пунктів, громади вже завтра! Особисто для мене це велика відповідальність перед кожним мешканцем усіх 34 населених пунктів майбутньої Димерської ОТГ», – каже представник команди Олександра Дубінського Володимир Підкурганний.

Він переконаний, що кожен має право на безпеку в тому селі, де він проживає; на чисту воду в достатній кількості у своїй домівці; на освітлену вулицю в темний час доби; на рівний асфальт хоча б на основних вулицях і площах; на сучасні місця для відпочинку та занять спортом як дітей, так і для дорослих; на достойний рівень середньої освіти та медицини.

«Власним прикладом із підтримкою сформованої команди однодумців прагну до об’єднання людей навколо кращого майбутнього нашого рідного краю. Хочу запевнити вас, що зміни на краще можливі, і вони обов’язково будуть. Давайте разом працювати і жити як одна родина!» –  закликає майбутній кандидат на посаду голови Димерської ОТГ від «Слуги Народу» Володимир Підкурганний.

До складу Димерської ОТГ входять смт Димер, Дилерська, Абрамівська, Богданівська, Віхівська, Глібівська, Демидівська, Катюжанська, Козаровицька Литвинівська, Любимівська, Ровівська, Руднє-Димерська, Сухолуцька, Толокунська, Ясногородська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Обухівський район

9 територіальних громад

Українська міська громада

Кирилюк Оксана Олександрівна

Народилася 16 жовтня 1967 року. Має вищу освіту – закінчила теплоенергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (КПІ). 

Працювала виконавчим директором Всеукраїнської громадської організації «Асоціація малих міст України». Понад 16 років у місцевому самоврядуванні, екс-заступник міського голови міста Українка. Пройшла шлях від радника українського міського голови з гуманітарних питань до заступника міського голови з виконавчої діяльності. В сферу посадових обов’язків Оксани Кирилюк входили такі напрямки життєдіяльності міста, як медицина, освіта, культура, спорт, соціальне забезпечення та опікування громадськими організаціями. За її ініціативи та безпосередньої участі в місті було започатковано та реалізовано безліч соціальних та інфраструктурних проектів.

Переймала міжнародний досвід у сфері управління людськими ресурсами, випускниця Академії лідерства – навчалася за Програмою Ради Європи «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування».

Нині обіймає посаду виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Асоціація малих міст України».

Зараз Оксана Кирилюк разом із командою Олександра Дубінського працює над розробкою п’ятирічного плану розвитку Української ОТГ.

«Я на власному досвіді впевнилася: щоб система працювала, необхідно налагодити роботу людей, котрі відповідають за функціонування всіх сфер життєдіяльності міста. Я знаю, як це зробити. Знаю, як залучати кошти державних, європейських програм для реалізації масштабних проектів і у такий спосіб зекономити міський бюджет для допомоги потребуючим цього верствам населення», – переконує представниця команди Олександра Дубінського та політичної партії «Слуга Народу» на Київщині Оксана Кирилюк.

За її словами, приєднатися до команди «Слуги Народу» її переконав план і стратегія розвитку Київської області. Сама ж Оксана Кирилюк має багаж уже розроблених та реалізованих проектів, якими живе громада. Серед них – Інститут третього віку, ремонт міської бібліотеки, фестиваль дворів, конкурс «Рій подій», відзнака «Патріот Українки», громадський бюджет та інші. 

«Місто треба рятувати, і ми зробимо це разом!» – наголошує Оксана Кирилюк.

До складу Української ОТГ входять м. Українка, Верем’яцька, Витачівська, Жуківцівська, Трипільська, Халеп’янська та Щербанівська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Обухівська міська громада

Левченко Олександр Миколайович

Народився 20 жовтня 1956 року в с. Красне Перше Обухівського району Київської області.

Закінчив Київський політехнічний інститут, отримавши кваліфікацію інженера-електрика.

У 1980–1984 роках працював в Обухівському райкомі ЛКСМ на посаді завідувача відділу комсомольських організацій. Наступні три роки був інженером, потім старшим інженером і зрештою начальником цеху на Обухівському заводі вентиляційних виробів та конструкцій. У 1987–1991 роках працював головним інженером цього заводу, а потім був призначений директором. У 1994 році зборами акціонерів обрався головою правління ЗАТ «Обухівський вентиляційний завод», а потім у зв’язку з реорганізацією підприємства 2010 року був призначений генеральним директором ТОВ «Обухівський вентиляційний завод». У 2004 році очолив Обухівську організацію роботодавців. 2010 року обраний депутатом Київської обласної ради, а 2012 року – міським головою Обухова.

За вагомий внесок у розвиток економіки країни та за досягнення значних успіхів у виробництві 2003 року був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. 2009 року присвоєно звання «Почесний громадянин міста Обухова».

«Так трапилося в житті, що я волею долі, а не з власних амбіцій у 2012 році став обухівським міським головою. Мав за плечима досвід роботи господарника на одному з найкращих підприємств, але відповідати за стале життєзабезпечення всього майже сорокатисячного Обухова довелося вперше. Хочу зазначити, що бути керівником міста – це велика відповідальність, потрібен досвід і повага. До міського голови виборці звертаються з проханнями у вирішенні різних життєвих питань, і для кожного з них вони є суттєвими і надважливими. Саме так їх має бачити і влада, міський голова зокрема. Ми разом із командою успішно впоралися з поставленими завданнями», – розповідає представник команди Олександра Дубінського, Київської обласної організації партії «Слуга Народу», Олександр Левченко.

«Я йду на вибори, тому що хочу продовжити йти тим напрямом, яким розвивається наша громада. Хочу поділитися досвідом та надати новий імпульс розвитку сільських територій, наблизити розвиток сіл, які увійдуть до об’єднаної громади, до рівня розвитку Обухова. Впевнений, що разом із громадою ми поступово і послідовно досягнемо поставлених цілей. Разом із командою будемо чесно служити громаді і людям, як це було протягом двох термінів. Маємо досвід і розпочнемо нову історію об’єднаної територіальної громади. Заради людей і їхніх потреб. Заради розвитку давнього Трипільського краю», – наголосив майбутній кандидат на посаду голови Обухівської ОТГ від команди Олександра Дубінського та партії «Слуга Народу» на Київщині.

Особливу увагу Олександр Левченко планує приділити боротьбі з недобудовами в місті, зокрема розв’язати конфліктну ситуацію навколо ЖК «Трипільська брама».

До складу Обухівської ОТГ увійшли Обухівська, Германівська, Григорівська, Дерев’янська, Деремезнянська, Долинська, Копачівська, Красненська Перша, Краснослобідська, Маловільшанська, Нещерівська, Перегонівська, Першотравенська та Семенівська громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Васильківська міська громада

Шевченко Андрій Васильович

Народився 19 березня 1981 р. Проживає у м. Васильків Обухівського району.

Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю «переробка молока і м’яса». Має ступінь магістра.

Працював директором Ямпільського маслосирзаводу з 2003 по 2009 р. З 2009 по 2010 р. був директором ТОВ «Оксанат» у м. Вознесенську.  Далі з 2010 по 2011 працював інженером-технологом у ТОВ «ВЗХ-Полімер» (виробництво біопалива). З 2011 по 2018 був керуючим "Сільпо" (Fozzy Group) у Василькові. На даний момент є помічником народного депутата України Олександра Дубінського.

Має великий досвід громадської та політичної діяльності на рівні міста. Підчас Революції гідності організовував і матеріально підтримував роботу польових навчальних військових полігонів у Васильківському районі Київської області після Революції гідності. На особистому рахунку у Андрія Шевченка також  активна боротьба з корупцією, розкраданням бюджетних коштів і комунального майна місцевою владою в місті Василькові Київської області. Виступив ініціатором низки кримінальних справ проти мера міста Василькова Володимира Сабадаша і його команди. Зокрема, під час президентської виборчої кампанії 2019 року, боровся з підкупом виборців в місті Василькові Київської області мером міста Василькова Володимиром Сабадашем, та ініціював резонансне кримінальне провадження по факту підкупу виборців у Василькові через програму «Турбота».

Одружений, має двох дітей.

У 2020 році вирішив приєднатися до команди Олександра Дубінського – Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Володимира Зеленського.

«Васильків – це місто, де я народився, виріс, одружився і хрестив сина та доньку. Це місто, яке має величезну силу, і яке нарешті має стати рушієм омріяних змін на краще. Потенціал Васильківської ОТГ прихований, немов би місто скуте. Всі процеси налаштовані на те, щоб якось протриматися, вижити, але не розвиватися. Розкрадання бюджету, застаріла інфраструктура та житлово-комунальне господарство, хаотичні забудови, незручний громадський транспорт… І ще десятки проблем, які може назвати кожен», - каже представник команди Олександра Дубінського Андрій Шевченко, 

«Васильківщина здатна на більше. Саме це мене спонукає балотуватися на посаду голови ОТГ. Я йду не сам, а з командою чесних, відданих, творчих і успішних людей. Наша команда йде на місцеві вибори з наступальною стратегією, ми беремо відповідальність за її втілення, і знаємо як вивести Васильківщину з хаосу!» — зазначає кандидат від команди Олександра Дубінського та партії “Слуга Народу” на Київщині.

«У моєму житті є чимало історій успіху, але не менше помилок та поразок. Я вмію падати і підніматися. Я точно знаю, найміцніший ґрунт, на якому тримаються усі наші досягнення і на що ми опираємося у час кризи – це довіра. Це те соціальне «мастило», яке творить людський капітал. Я хочу, аби Васильківщина стала містом, де панує презумпція довіри. У якому мешканці довіряють одне одному. Щоб зробити стрибок, нам потрібні великі інвестиції. Просто прийти і не красти – цього не достатньо. Ці речі мають бути за замовчуванням. Я маю досвід, силу, енергію, освіту, знання, і потужну команду. Поруч зі мною люди, на яких я можу опиратися. Кожен з них довів, що він є переможцем у своїй галузі. Ми знаємо як залучати інвестиції у свою громаду», — додає майбутній кандидат з команди Олександра Дубінського Андрій Шевченко.

До Васильківської ОТГ увійшли Васильківська, Барахтівська, Великобугаївська, Великовільшанська, Застугнянська, Здорівська, Кодаківська,  Луб’янська, Митницька, Погребівська, Тростинська, Шевченківська та Яцьківська громади.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Фастівський район

9 територіальних громад

Боярська міська громада

Перфілов Олексій Львович

Народився 2 жовтня 1969 року в Києві. Останні 25 років мешкає у місті Боярка. Вищу освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ. У 2008 році закінчив магістратуру Академії управління МВС України за спеціальністю «правознавство».

Понад 20 років присвятив роботі в правоохоронних органах. Пройшов шлях від постового патрульної служби до заступника начальника відділу, відповідального за профілактику  злочинів. Багато жителів знають його як Львовича – людину, відкриту до діалогу і готову допомогти. 

З жовтня 2019 року і по нинішній час обіймає посаду т.в.о. заступника начальника Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. До цього був начальником сектора превенції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.         

З березня 2017 по жовтень 2019 року – заступник начальника Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

З квітня 2016  по березень 2017 року працював заступником начальника відділу поліції – керівником патрульної поліції Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Нині має звання підполковника поліції.

Приєднався до команди Олександра Дубінського та партії «Слуга Народу» на Київщині заради реальних змін у Боярці і прилеглих населених пунктів. Головне для себе завдання на посаді голови Боярської ОТГ бачить у перетворенні Боярської громади в одну з найпотужніших у Київський області.

«25 років тому я переїхав у Боярку. Це місто стало моїм домом, я віддав йому частину свого життя, а хочу віддати ще більше. Впевнений, що ми зможемо це зробити разом. Зможемо зробити Боярську ОТГ місцем, де хочеться жити, працювати, відпочивати, ростити дітей. Місцем, куди завжди хочеться повертатися», – каже майбутній кандидат від Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексій Перфілов.

За 20 років роботи в Боярці Олексій Перфілов знає про всі проблеми громади і розуміє, як їх вирішити. Він знає слабкі місця системи і готовий зробити так, щоб влада на місцях працювала в інтересах не декількох груп, а всього міста.

Один із пріоритетів для Олексія Перфілова на посаді голови Боярської ОТГ – це швидке вирішення транспортних проблем: налагодити  сполучення між усіма населеними пунктами громади.

«Треба створити зручну  транспортну систему в межах Боярської ОТГ: якісні дороги (ремонт, будівництво та підтримка в належному стані), збалансовані шляхи сполучення всіх видів транспорту (і для пасажирів, і для перевезень), ефективні засоби управління», – зазначає майбутній кандидат від команди Олександра Дубінського Олексій Перфілов.

Друге важливе питання – якісні зміни в роботі соціальної сфери, в медицині та освіті. А також подолання корупції та бюрократії на всіх рівнях, безпека громадян. 

«Як людина, що має багаторічний досвід роботи в правоохоронній системі, знаю, наскільки напрям безпеки важливий для громади. Тому потрібне подальше вдосконалення та розвиток системи «Безпечне місто» (відеоспостереження тощо) та впровадження  програми «Поліцейський офіцер громади». Окрема частина – профілактика правопорушень. Треба створити на території громади соціальний реабілітаційний центр (сімейне насильство, громадяни, що опинилися у складних життєвих обставинах, діти з особливими потребами)», – додає представник команди «Слуги Народу» на Київщині Олексій Перфілов.


До складу Боярської ОТГ входять громади міста Боярка, Дзвінківська (Васильківський район), Забірська, Княжицька, Малютянська, Тарасівська, Новосілківська (Макарівський район).


ДЕТАЛЬНІШЕ
Об'єднані територіальні громади
Гортайте нижче
Білоцерківський
район
Бориспільський
район
Броварський
район
Білоцерківський
район
Бориспільський
район
Бучанський
район
Вишгородський
район
Обухівський
район
Броварський
район
Бучанський
район
Вишгородський
район
Обухівський
район
Фастівський
район
Фастівський
район

Новини

About Us

Company news

ЗАЯВА Ради Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»
Mar 14, 2021

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Депутати Київоблради ухвалили бюджет Київщини на 2021 рік
Dec 24, 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

«Слуга Народу» підбила підсумки року
Dec 23, 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Новини

Щоб запропонувати вашого кандидата,
заповніть відповідну анкету

Запропонувати
кандидата

Хочете реальних змін у своїй громаді? Знаєте достойних людей? Реєструйте їх! Нехай приєднуються до нашої команди!

Подати анкету
волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 281 96 77
Соціальні мережі