Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Депутати Київоблради ухвалили бюджет Київщини на 2021 рік

24/12/2020

Сьогодні, 24 грудня, під час першої сесії Київської обласної ради VIII скликання було ухвалено бюджет Київщини на наступний рік. Документ містить важливі для життєзабезпечення та соціально-економічного розвитку області рішення.

Під час засідання значна кількість питань стосувалися внесення змін до комплексних цільових програм, що діють усферах освіти, медицини, екології, енергозбереження, розвитку автомобільних доріг, будівництва та ремонту об’єктів інфраструктури, підтримки фізичної культури та спорту, розвитку сільського господарства та сільських територій, профілактики та протидії злочинності.

Депутати ухвалили й нові програми соціально-економічного розвитку. Серед них – цільові програми «Турбота»; будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури; комплексної програми розвитку культури; програми розвитку туризму та ін. Також було затверджено комплексну програму «Здоров’я Київщини» на 2021 – 2023 роки.

Крім того, депутати внесли зміни до Плану заходів з реалізації в 2021 – 2023 роках Стратегії розвитку Київщини на 2021 – 2027 роки і затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2021 рік.

«Твердо переконаний, що в цій залі не повинно бути політики, - прокоментував результати засідання голова Київської обласної ради та депутат від «Слуги Народу» Олександр Скляров. - Тому з перших своїх засідань обласна рада працює на розвиток громади та поліпшення якості життя мешканців Київщини. І нинішня сесія – цьому підтвердженя. До конструктивної роботи ми запрошуємо й представників інших депутатських фракцій».

До слова, у роботі пленарного засідання Київоблради взяли участь голова КОДА Василь Володін, народні депутати України Олександр Дубінський, Ольга Василевська-Смаглюк та ін.

Раніше голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко закликав депутатів активно долучатися до бюджетного процесу у своїх місцевих радах і до 1 січня 2021 року поділитися його підсумками з партією та мешканцями своїх громад.

«Кошти в ОТГ і областях мають працювати не лише на поточні потреби населених пунктів, а й на їхній розвиток. Ми продовжимо реалізацію курсу Президента Зеленського на створення в наших громадах нової якісної інфраструктури – транспортної, освітньої, медичної, соціальної. Наші депутати, представники партії у місцевих радах мають забезпечити такий перерозподіл коштів місцевих бюджетів, щоб стимулювати розвиток громад, щоб люди побачили і відчули поліпшення умов життя», – зазначав очільник політсили.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі