Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дмитро Ратніков балотуватиметься на голову Броварської ОТГ від Зе!команди Олександра Дубінського

7/8/2020

24 липня під час зустрічі представників Зе!команди Олександра Дубінського Київщини з громадою Броварів відбулося представлення Дмитра Ратнікова – майбутнього кандидата на голову Броварської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) від політичної партії «Слуга Народу».

Керівник Київського обласного штабу, член політичної ради Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Владислав Ковалевський повідомив, що в Броварах розпочато роботу над створенням п’ятирічного плану розвитку громади, і закликав присутніх долучитися до цієї роботи. «План розвитку громади – це ваш дороговказ для влади та контроль над нею, це ваш контроль над бюджетом міста та інших населених пунктів, що входять до Броварської ОТГ. Кожен кандидат від «Слуги Народу» на голову будь-якої ОТГ Київщини мусить створити спільно з громадою та узгодити з нею такий проект. Це обов’язкова умова балотування від нашої політичної сили», – сказав член обласної політичної ради «Слуги Народу».

Владислав Ковалевський представив громаді майбутнього кандидата на посаду Броварської ОТГ від «Слуги Народу» Дмитра Ратнікова. «Наша велика громада має стати реальним керівником всього, що в неї є. Кожна вікова група – діти, старі та люди середнього віку – має почувати себе комфортно та безпечно. Робочі місця, розвинута соціальна та транспортна інфраструктура, потужний транспортний зв’язок із Києвом – це лише деякі аспекти програми розвитку, до створення якої я та наша команда закликаємо вас підключитися», – сказав представник Зе!команди Олександра Дубінського в Броварах.

Керівник Броварського районного штабу «Слуги Народу» Ілля Завадський також повідомив присутніх, що до розроблення програми розвитку ОТГ можна долучитися шляхом заповнення наказів та звернень до штабу. Мешканці Броварів та всі бажаючі представники Броварської ОТГ, приєднуйтеся до створення плану розвитку громади! Зробимо це разом!

До складу Броварської ОТГ увійшли: Броварська, Княжицька та Требухівська громади.

Місцеві, долучайтеся! Створимо народний план розвитку громади разом!

Подавати свої пропозиції ви можете особисто Дмитру Ратнікову та до Броварського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Бровари, вул. Броварської Сотні, буд. 9-б

brovary@zekomandaregion.kiev.ua

+38 093 200 52 52
Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі