Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дорогі жителі Київщини! Щиро вітаю вас з нашим головним державним святом – Днем Незалежності України!

24/8/2020

Нас об’єднує любов до Батьківщини, щире бажання зробити свою рідну країну сильною, заможною, справедливою. Нас об’єднує бажання жити у великій, квітучй європейській державі.

У України героїчне минуле і щасливе майбутнє. Але я знаю, що багато хто розчарований теперішнім. Після президентських та парламентських виборів були великі очікування, і далеко не всі вони справдилися. Якщо в Києві ще помітні якісь зміни, то на місцях практично все залишилося як і раніше. Люди, які десятиліттями руйнували нашу державу, продовжують бути владою в багатьох селах, містах, районах.

Але, запевняю вас, це ненадовго. Процеси, що почалися в минулому році, вже не зупинити. Зміни будуть, і кожен зможе особисто відчути їхні результати. Ми обов’язково переможемо!

Закликаю вас не опускати руки, вірити в нашу країну. Адже саме ми сьогодні несемо відповідальність за її майбутнє. Саме в наших силах зробити Україну такою, якою ми хочемо її бачити. То ж зробимо це разом!

Дякую всім, хто своєю відданою працею, талантом, відповідальним ставленням до справи, попри всі негаразди, робить свій внесок у розвиток Київщини та всієї держави.

Бажаю всім вам міцного здоров’я і благополуччя, взаєморозуміння і затишку в родинах, підкорення професійних вершин на благо нашої Батьківщини.

Нехай День Незалежності завжди буде для вас днем гордості за рідну країну!

Зі святом, з Днем Незалежності України!

Олександр Дубінський,

голова Київської обласної організації партії "Слуга Народу", народний депутат України

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі