Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дубінський: Скасування місцевих виборів на підконтрольній Україні частині Донбасу – це порушення прав громадян держави

12/8/2020

Рішення Центральної виборчої комісії про відмову від проведення місцевих виборів на територіях Донбасу, прилеглих до лінії розмежування, суперечить українському законодавству та має ознаки порушення конституційних прав громадян України, а можливо, і порушення прав людини. Про це заявив під час ефіру телеканалу «ЗіК» голова Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський.


За його словами, аналогічні вибори були проведені у 2016 році. Тоді жителі Донбасу на підконтрольній уряду України території мали право проголосувати і мали можливість скористатися цим правом. Тому логіка заборони виконати свій громадянський обов’язок на виборах 2020 року не є зрозумілою.


«Протягом шести років там проводилися вибори. І раптом там вибори заборонені. Тому що там стріляють? Але там стріляли і чотири роки тому, а вибори проводилися. Коли ми не даємо можливості проголосувати мільйону виборців, це має трактуватися за законом, як порушення конституційних прав громадян. А можливо, і як порушення прав людини», – заявив лідер Зе!команди Київщини Олександр Дубінський.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі