Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дубінський та Чернишов розкритикували готовність до навчального року нової школи в Українці

24/8/2020

На День незалежності, 24 серпня, до Українки завітала делегація у складі міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна та його заступників, голови Обухівської РДА Олександра Гомона, а також голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» і народного депутата Олександра Дубінського, а також представника Зе!команди Олександра Дубінського в Українській ОТГ.

У межах Національного проєкту «Велике будівництво» вони проінспектували готовність початкового корпусу СЗОШ №1 до відкриття у вересні. Будівництво нової школи відбувалося протягом останніх чотирьох років за кошти міського та обласного бюджетів. Цей проєкт є дуже важливим для громади Українки, бо його відкриття звільнить приміщення ДНЗ «Сонечко» та вирішить проблему з нестачею місць у дитячих садках.

Тому зрозуміло, чому міністр Олексій Чернишов та народний депутат Олександр Дубінський висловили невдоволення тим, що в абсолютно новій школі досі не усунені порушення протипожежної безпеки. 

«Цей об’єкт будувався в межах президентської програми «Велике будівництво», і я сподіваюся, що 1 вересня він відкриє свої класи для нових учнів. Сьогодні ми побачили деякі недоліки щодо протипожежних та інших вимог, які треба негайно ліквідувати, адже вже за тиждень стартує новий навчальний рік», – сказав міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.


Народний депутат України Олександр Дубінський також висловив побоювання, що до 1 вересня місцева влада Українки навряд чи встигне виправити життєво важливі недоліки в школі.

«Школа як була не готова до експлуатації, так вона і зараз не готова. 55 зауважень від ДСНС раніше – і 15 невиконаних пунктів зараз. Питання досить серйозні – вони стосуються гасіння пожежі та евакуації дітей… Протягом останнього півріччя з цього приводу мною як народним депутатом було направлено багато звернень у різні інстанції, але вірогідність того, що ці питання вирішать за тиждень, дуже мала. Виникає багато питань і до проектанта, і до замовника, і до підрядника цього будівництва. Також дивує відсутність будь-якого контролю та нагляду за процесом будівництва з боку представників Української міської ради. Ці проблеми були очевидні, ДСНС багато місяців на них наголошувала. Втім ніхто не брався їх серйозно вирішувати, а кинулися лише на початку навчального року», – наголосив голова Київської обласної організації «Слуги Народу» Олександр Дубінський. 

Відзначимо, що сьогодні також відбулося інспектування аналогічної нової школи в Бучі, яку будує той самий підрядник, що і в Українці. До цього об’єкта претензій немає, що, ймовірніше, свідчить про ефективну роботу міського голови Анатолія Федорука, який відповідно до сьогоднішніх планів балотуватиметься від «Слуги Народу» на посаду голови Бучанської об’єднаної територіальної громади.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі