Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дубінський запропонував голові «Укравтодору» разом звернутися до прокуратури, щоб повернути державі земельні ділянки під майбутньою КОД

13/8/2020

Голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський запропонував керівникові «Укравтодору» Олександру Кубракову разом звернутися до прокуратури, щоб розслідувати питання ймовірного привласнення земельних ділянок під майбутньою Київською обхідною дорогою (КОД) приватними особами, що мають відношення до колишнього заступника голови Київської облдержадміністрації, екс-заступника міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе.


Про це Олександр Дубінський заявив під час презентації проекту КОД, що відбулася 12 серпня.


Навівши приклад розкрадання сотень мільйонів гривень на ремонті Київської окружної дороги приватними компаніями, наближеними до чинної столичної влади, народний депутат України висловив сподівання, що таких історій не буде при будівництві КОД. Також обласний очільник «Слуги Народу» звернувся до керівника «Укравтодору» Олександра Кубракова з пропозицією вивчити питання щодо земельних ділянок на Київщині, по яких згідно з проектом пройде КОД.


«Там буде проблема відселення мешканців, або власників присадибних ділянок, або власників сільськогосподарської землі, що знаходитимуться на шляху КОД. І мені, як керівнику партії «Слуга Народу» в Київській області, дуже важливо, щоб люди, які будуть стояти на шляху цієї важливої дороги, отримували компенсації за цю землю, щоб їхні права були захищені. Я буду цим особисто займатися», – наголосив Олександр Дубінський.


Він зазначив, що є велика проблема, з якою зіткнеться держава при будівництві КОД.  «Хочу звернути увагу, повертаючись до бездіяльності прокуратури, на те, що дуже багато ділянок під майбутньою КОД викуплені приватними або підставними особами, які пов’язані з колишнім заступником міністра регіонального будівництва Львом Парцхаладзе. З цими ділянками буде дуже велика проблема, тому що державі доведеться за наші з вами кошти платників податків викупати ці ділянки у пана Парцхаладзе, або пов’язаних з ним компаній, або пов’язаних з ним осіб. І я думаю, якщо ми вже зараз, на початку проектування, піднімемо це питання і звернемося до прокуратури разом із паном Кубраковим, то зможемо повернути ці ділянки у власність держави. Я впевнений, що там можна довести злочинний намір при їхньому спочатку виділенні, а потім привласненні компаніями пана Парцхаладзе», – сказав голова обласної організації партії «Слуга Народу».


Він також зауважив, що в цьому питанні є певна політична складова, тому що двоюрідний брат Парцхаладзе, Георгій Цагареішвілі, є керівником Київського обласного осередку партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі