Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Громаді Бородянки представили стратегію розвитку їхньої ОТГ

21/10/2020

Кандидат у депутати Київоблради Віктор Романюк та кандидат на посаду голови Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк зустрілися з жителями селища Бородянка, що на Київщині. На зустрічі вони представили команду, з якою йдуть у Бородянську ОТГ, це, зокрема, підприємець Максим Шеремет, громадський діяч Андрій Продан, менеджер Тетяна Боженко та інші. 

Також Олег Бульбанюк представив громаді стратегію розвитку Бородянської ОТГ. У планах – якісна медицина первинної ланки бородянської лікарні в межах медичної реформи, ремонт очисних споруд системи водопостачання та каналізації Бородянської громади, які прокладені в 1985 році, ремонт або реконструкція Будинків культури в селі Шибене та смт Бородянка. В останньому можна проводити концерти, гуртки з авіамоделювання, здавати приміщення в оренду і отримувати кошти для ОТГ. 

«Насамперед потрібно провести інвентаризацію земель комунальної і колективної власності, яка була раніше. Всі знають, що земельні ділянки в межах Бородянки надаються і надавалися  для ведення особистого селянського господарства, а потім там виростають магазини, кіоски. Раціональне використання комунальної власності, яка здається за копійки і практично ніхто ці кошти не бачив. Дуже багато підприємців, які займаються підприємницькою діяльністю в багатоквартирних житлових будинках, земля не проінвентаризована, і фактично провести сплату за ці земельні ділянки, які займаються в будинках, неможливо. Наприклад, банк або магазини, які на перших поверхах, – вони не сплачують нічого, але ведуть комерційну діяльність і створюють додаткове навантаження на ці будинки. Я не кажу, що це мають бути великі гроші, але копійка до копійки – і ми отримаємо додаткові кошти», – переконаний кандидат на посаду голови Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк.

«Якщо раніше кошти, які ви сплачували у вигляді податків, спочатку йшли в державний бюджет, потім в область, потім у райони, а тільки потім поверталися до вас, то зараз завдяки децентралізації ми всі ці кошти віддаємо вам. Тобто ви стаєте хазяєвами грошей, які сплачуєте у вигляді податків», – пояснив народний депутат та голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський.

Також, під час зустрічі було порушене питання екологічної безпеки, зокрема, щодо неконтрольованої діяльності стихійного сміттєзвалища біля села Нове Залісся неподалік Бородянки. Близько 20 років сюди без дозволів звозили сміття з Києва, Гостомеля, Ірпеня, Бучі, Бородянки. Нині площа забруднення сягає близько 15 гектарів. Під сміттям опинилися 1,2 мільйона кубів поверхні, з них більше 5 гектарів лісу та пів гектара ріллі. Кандидати з команди Олександра Дубінського пропонують провести рекультивацію сміттєзвалища і побудувати лінію сортування та переробки сміття.

«Небезпека в тому, що цей об’єкт потребує спеціального укриття і рекультивації або укриття та дегазації. Адже внизу гази утворюються, що може призвести до пожежі. Чому немає реакції від державних екологічних органів?» – зазначив кандидат на голову Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі