Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Громаді Української ОТГ представили майбутнього кандидата від «Слуга Народу»

19/9/2020

У місті Українка відбулося представлення місцевій громаді майбутнього кандидата на посаду голови Української об’єднаної територіальної громади (ОТГ) від команди Олександра Дубінського та партії «Слуга Народу» – Оксани Кирилюк.

Під час свого виступу перед представленням кандидата голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський нагадав жителям про нещодавні події в місті, а саме про масштабну стрілянину, яка відбулася поблизу міського пляжу.

«Останні події в Українці, які показують, що тут коїться протягом останніх років, ще раз доводять – треба міняти владу. Ви, звісно, самі обираєте, хто її представлятиме, хто має відроджувати місто і робити так, щоб тут не було ні стрілянини, ні бандитських розбірок, ні негідного життя. Впевнений, що пані Оксана зможе гідно представити партію «Слуга Народу» на місцевих виборах і зробити з Українки місто, в якому всі хочуть жити, де ніхто не боїться виходити на вулицю, де можна спокійно займатися бізнесом, народжувати дітей і отримувати задоволення від життя», – сказав Олександр Дубінський. 

Також майбутній кандидат на посаду голови Української ОТГ Оксана Кирилюк презентувала жителям підготовлений народний план розвитку громади на найближчі п’ять років, що є обов’язковою умовою для всіх кандидатів від «Слуги Народу». 

«Дуже добра і правильна ініціатива нашого президента – народний план, який розробляється завдяки громадам. Кожна з них створює свою стратегію розвитку, що є фундаментом для всієї України. Ми вже готували подібний план у 2015 році для нашої об’єднаної громади, але тоді вона не об’єдналася і ці роки були втрачені. Але все попереду, ми все здолаємо і об’єднання відбудеться», – сказала Оксана Кирилюк під час презентації.

«Наша стратегія передбачає передусім розвиток туристичного напряму, медицини, енергетики. Якщо розвивати ці напрямки, вони допоможуть розвивати нашу громаду, наповнювати бюджет. А за бюджетом ідуть повноваження, за ними – надання якісних послуг для всієї громади», – пояснила Оксана Кирилюк. 

Вона також наголосила на тому, що з огляду на останні події у місті першочерговою проблемою для всіх його мешканців є питання безпеки. 

«Чи ми, перебуваючи тут, впевнені, що на іншому кінці міста або на набережній зараз не відбувається стрілянина, що діти можуть безпечно ходити містом. Я зараз не можу відпустити дитину на вулицю саму. Бо там можуть з’явитися бойовики з автоматами, які вирішують якісь свої питання. Це добре, що дітей не зачепило, але все могло обернутися по-іншому. Сьогодні всі пишаються тим, що побудували новий стадіон. Але на нього вишкребли з міського бюджету все лише для того, щоб була красива картинка перед виборами. А можна було залучити державне співфінансування: 10 млн грн із бюджету міста, а 30 млн грн – з державного фонду. Нам є що побудувати на 30 млн грн. І це показник ефективності нинішньої міської влади. Місто треба рятувати від цих варягів і непрофесіоналів. Якщо ми зараз не зробимо свій вибір, з нашою об’єднаною громадою буде те, що зараз відбувається з містом Українка – останні півтора року ми котимося вниз. Тому ми повертаємося. Повертаємося рятувати місто. І це ми робимо разом із партією «Слуга Народу», – заявила Оксана Кирилюк.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі