Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ігор Шалімов під егідою Зе!команди Олександра Дубінського представив проект розвитку Бориспільської ОТГ

7/8/2020

30 липня під час зустрічі з представниками Бориспільської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лідер Зе!команди Київщини, народний депутат України Олександр Дубінський оголосив про створення п’ятирічного плану розвитку Бориспільської ОТГ та представив громадянам ймовірного кандидата від «Слуги Народу» на голову Бориспільської ОТГ Ігоря Шалімова.

«Бориспіль є одним із найважливіших міст Київської області. І місту та всій новій великій Бориспільській громаді потрібен план розвитку – народний план, написаний кандидатом разом із громадою. Цей план стане реальним індикатором ефективності та відкритості майбутньої місцевої влади. І кожен кандидат від нашої партії на голову будь-якої з 69 великих громад Київщини мусить створити такий план та відкрито узгодити його з громадою», – наголосив голова Київської обласної організації «Слуги Народу».


Член політичної ради Київської обласної організації «Слуги Народу», народний депутат України Артем Культенко також акцентував увагу на нових принципах відбору кандидатів та підкреслив, що вперше в історії незалежної України влада йде до громади задля діалогу та співпраці.


Також Олександр Дубінський представив присутнім першого претендента на висування від партії в Борисполі – Ігоря Шалімова.

Ігор Шалімов представив власні напрацювання щодо розвитку Борисполя та запевнив, що береться за розробку плану розвитку Бориспільської громади на п’ять років.

До складу Бориспільської ОТГ увійшли: Бориспільська, Глибоцька, Іванківська, Кучаківська, Любарецька, Рогозівська та Сеньківська громади.

Місцеві, долучайтеся! Створимо народний план розвитку громади разом!

Подавати свої пропозиції ви можете особисто Ігорю Шалімову та до Бориспільського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 69-а

boryspil@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 850 36 52
Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі