Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Майбутній кандидат на голову Білої Церкви від «Слуги Народу» Павло Козирєв створює план розвитку громади

6/8/2020

23 липня під час зустрічі з представниками Білоцерківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лідер Зе!команди Київщини, народний депутат України Олександр Дубінський представив майбутнього кандидата на голову громади від партії «Слуга Народу» Павла Козирєва та інших представників своєї команди в Білій Церкві. Павло Козирєв оголосив, що очолив процес зі створення плану розвитку Білоцерківської ОТГ разом із громадою.

«Білій Церкві, як і всім іншим громадам, потрібні якісний народний план розвитку і відповідальний виконавець цього плану. Всі претенденти від «Слуги Народу» на голову громади мають представити такий план та узгодити його з мешканцями Білої Церкви», – сказав Олександр Дубінський, додавши, що для кожної з 69 ОТГ Київщини буде створений такий план і узгоджений із громадами.

Також лідер Зе!команди Київщини представив громаді Павла Козирєва як кандидата від «Слуги Народу» на голову Білоцерківської ОТГ. Павло Козирєв представив громаді свої напрацювання зі створення плану розвитку Білої Церкви до 2031 року та запевнив, що п’ятирічний план розвитку громади стане органічною частиною більш широкої стратегії. «Нам потрібне місто для людей, а не для викладання його плиткою», – наголосив Павло Козирєв.

Крім того, керівник Білоцерківського районного штабу «Слуги Народу» Дмитро Киришун підкреслив, що в плані розвитку громади буде врахована кожна думка громадян, і закликав активно долучитися до цієї роботи й заповнювати накази громади Зе!команді Олександра Дубінського в Білій Церкві.

До складу Білоцерківської ОТГ увійшла Біла Церква.

Містяни, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку вашої громади разом!

Подавати свої пропозиції ви можете особисто Павлу Козирєву та до Білоцерківського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Біла Церква, вул. Київська, 50, 2-й поверх, офіс #1

bila_tserkva@zekomandaregion.kiev.ua

+38 067 833 88 99

+38 095 725 69 04Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі