Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Майбутній кандидат на голову Бориспільської ОТГ Ігор Шалімов: Аеропорт «Бориспіль» має бути зареєстрований у місті

19/8/2020

Депутат Бориспільської міської ради Ігор Шалімов, який балотуватиметься на голову Бориспільської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) від Зе!команди Олександра Дубінського (Київська обласна організація партії «Слуга Народу»), вважає, що саме в Борисполі має бути зареєстрований однойменний міжнародний аеропорт.

На переконання Ігоря Шалімова, через неправильну реєстрацію міжнародного аеропорту Бориспіль втрачає великі гроші, які необхідні для розвитку нової великої громади.

«Є думка, що село Гора (де зараз зареєстрований аеропорт) отримує всі 150 млн гривень податків з аеропорту. Насправді село має лише 10–15 млн, а всі інші кошти вилучаються і йдуть вище по вертикалі. Аеропорт «Бориспіль» є місцем роботи багатьох тисяч бориспільчан. Проте він не належить до Бориспільської міської ОТГ. Якби аеропорт «Бориспіль» був у підпорядкуванні Борисполя, ми б додатково мали в бюджеті кошти на будівництво однієї школи або трьох нових амбулаторій», – зазначив Ігор Шалімов.

І це вкрай важливо, бо новостворена Бориспільська міська ОТГ буде в п’ять разів територіально більша за місто, на 30% більша за населенням, а кількість податків до місцевого бюджету зросте лише на 8%.

До складу Бориспільської ОТГ увійшли Бориспільська, Глибоцька, Іванківська, Кучаківська, Любарецька, Рогозівська та Сеньківська громади.

Нагадуємо, зараз Ігор Шалімов разом з великою Бориспільською громадою доопрацьовує план розвитку ОТГ на п'ять років.

Надавайте свої пропозиції щодо плану розвитку Бориспільської ОТГ до виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Бориспільському районі:

м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 69а

boryspil@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 850 36 52


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі