Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Майбутній кандидат на голову Гребінківської ОТГ від «Слуги Народу» Наталя Збаращенко працює над планом розвитку громади

5/8/2020

8 липня під час зустрічі з представниками Гребінківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський та голова селищної ради Гребінок Наталя Збаращенко оголосили про створення п’ятирічного плану розвитку Гребінківської ОТГ.

«Народний бюджет, народна ОТГ та народне розуміння того, що відбуватиметься далі, – це наше завдання», – наголосив Олександр Дубінський, пояснивши, що кожен кандидат на голову ОТГ від «Слуги Народу» має представити такий план розвитку, який обов’язково буде обговорений із громадою.

Також голова Київської обласної організації «Слуги Народу» представив громаді Наталю Збаращенко як кандидата від партії на голову Гребінківської ОТГ.

Наталя Збаращенко взяла на себе зобов’язання створити разом із громадою такий план та затвердити його перед своїм офіційним висуванням на голову Гребінківської ОТГ від політичної партії «Слуга Народу».
До Гребінківської ОТГ увійшли: Гребінківська, Вільшансько-Новоселицька, Дослідницька, Ксаверівська, Лосятинська, Пінчуківська, Саливонківська, Соколівська та Тростинсько-Новоселицька громади.

Місцеві, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку громад разом!


Подавати свої пропозиції ви можете особисто Наталії Збаращенко та до Обухівського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Васильків, вул. Володимирська, 1, оф. 412

vasylkiv_obukhiv@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 132 20 47


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі