Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Майбутнім кандидатом на посаду голови Борщагівської ОТГ від «Слуги Народу» став Роман Гах

15/9/2020

Майбутнім кандидатом на посаду голови Борщагівської об’єднаної територіальної громади (Бучанський район Київської області) від команди Олександра Дубінського та Київської обласної організації партії «Слуга Народу» став Роман Гах.

2015 року Роман Гах уже обирався депутатом Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

«Саме партія «Слуга Народу» сьогодні зацікавлена в професійних господарниках, менеджерах на місцях. Ця політична сила шукає нових людей, має повноту влади, яку надав їй народ України, та політичну волю на якісні зміни. Саме тому я в цій команді – команді Зеленського – Дубінського. Я знаю, як досягти найвищого рівня розвитку всієї нашої громади, як зацікавлювати прогресивних інвесторів та знаходити порозуміння з ними, як об’єднувати їх навколо важливої мети – всеохоплюючого розвитку громади», – каже представник Зе!команди Олександра Дубінського в Борщагівській ОТГ.

На його переконання, через партнерство з інвесторами реально збільшити доходи бюджету громади, що дозволить реалізувати важливі інфраструктурні проекти, зокрема будівництво нових автошляхів.

«Об’єднана Борщагівська громада з фактичною чисельністю населення понад 70 тисяч має нагальну потребу у власній сучасній клініці, а також у подоланні нестачі місць у дитячих садках та школах. Я особисто та Зе!команда Олександра Дубінського докладемо всіх зусиль для наведення ладу на всій території Борщагівської ОТГ, у всіх сферах життєдіяльності наших жителів, запровадимо високі стандарти в сфері благоустрою. Ми відкриємо першокласні об’єкти рекреації, зелені зони та сквери для відпочинку наших громадян та відновлення сил після важкої праці. Велика, постійно зростаюча громада має великі потреби, про які я знаю. У мене є ефективні пропозиції щодо їхнього вирішення», – наголошує майбутній кандидат від партії «Слуга Народу» на голову Борщагівської ОТГ.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі