Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Київщина потребує якісної інфраструктури в селах, – перший заступник голови КОДА Олександр Скляров

23/10/2020

Кандидат у депутати Київської облради від «Слуги Народу», а нині – перший заступник голови КОДА Олександр Скляров провів виїзну нараду на території Обухівського та Фастівського районів.

З керівниками громад намагалися знайти шляхи вирішення нагальних проблеми сіл Ходосівка і Хотів (Феодосіївська ОТГ) та Гатне (Гатненська ОТГ), що на Київщині.  Зокрема, вирішували, як забезпечити фінансування ремонту автомобільної дороги між селами Лісники і Ходосівка. Також обговорювалися питання розробки нових автобусних маршрутів та налагодження водопостачання у селі Ходосівка.

«У нас є розроблений проект для села Ходосівка, який передбачає будівництво нових свердловин, які потрібно з’єднати зі старим водогоном. І цю проблему потрібно вирішувати на високому рівні. За експертним звітом вартість робіт – 150 млн грн. Такі кошти непідйомні для нашої громади, адже бюджет села Ходосівка становить 35 млн», – розповів під час зустрічі кандидат на посаду голови Феодосіївської ОТГ Микола Пянчук.

Крім того, у селі Гатне Фастівського району громада шукає 10 мільйонів гривень  для ремонту даху місцевої школи і ще 100 мільйонів – для дитячого садочка, який уже побудували, однак потрібно провести комунікації та виконати інші роботи. Також вулиці села перевантажені транзитним рухом автомобілів з населених пунктів області до Києва, зокрема вулиці Жулянська та Чабанівська. Тому громада шукає можливості для будівництва нових транзитних магістралей. 

«Велика проблема з транспортом, транзитним трафіком, з виїздами з території Гатного на Київ, тому що багато людей так чи інакше працюють у Києві, возять дітей у садочки і школи. Тому необхідно погодити схему руху автомобільного транспорту Гатненської ОТГ і обмежити рух великогабаритних автомобілів, встановлювати дорожні знаки, що транзиту немає. Зрозуміло, що транзит легкових автомобілів нікуди не подіти, але потрібно облаштовувати додаткові шляхи виїзду з території громади. Реалізувати проект дороги з Крюківщини до столичного ринку, яка буде сполучати територію Гатного та дозволить частково зменшити потік із Крюківщини», – зазначив кандидат на посаду голови Гатненської ОТГ від «Слуги Народу»  Богдан Мацібора.

Перший заступник голови КОДА Олександр Скляров вважає, що розвиток ОТГ потрібно починати з вирішення головних проблем сіл, які де-факто вже стали Києвом, і це насамперед транспортна та соціальна інфраструктура.

«Ми з вами бачимо, які потоки автомобілів йдуть у напрямку Одеської траси, в напрямку Києва, не дотримуються вимоги з вантажопід’ємності цих автомобілів. Потрібно встановлювати спеціальні комплекси, щоб поліція з трансбезпекою контролювала рух цих автомобілів. У Хотові, який знаходиться за 20 км від Києва, відсутня інфраструктура – банків немає, банкоматів також, поштове відділення не відремонтоване. Тому місцева адміністрація має співпрацювати з обласною адміністрацією, щою ефективніше вирішувати ці питання», – наголосив Олександр Скляров.

На думку кандидата в депутати від «Слуги Народу» до Київоблради Дениса Січевого головна проблема для маленьких містечок і сіл Київської області – нерозвинена інфраструктура. У багатьох ОТГ досі відсутні школи, дитячі садочки, ФАПи, бракує лікарів. 

«Для того, щоб вирішити ці питання, необхідно фінансувати розвиток громад на місцевому рівні. Після завершення децентралізації гроші на місцях мають з’явитися, буде надходження податків, сплата акцизів. Але питання в тому, щоб проводились прозорі тендери. Якщо громада буде слідкувати за цим, то я думаю, що побудується ще не одна школа або дитячий садочок. Тобто, гроші є в державі, так, інколи тимчасово відсутнє фінансування, але, коли гроші надають, то треба слідкувати за їх цільовим призначенням», - зазначив Денис Січевий.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі