Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Київщина та Харківщина стали лідерами за кількістю громад, які очолять представники «Слуги Народу»: по 18 в кожній області

27/10/2020

За результатами попереднього підрахунку голосів виборців, які взяли участь у голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня, 18 громад Київщини очолюватимуть представники «Слуги Народу». 

Це один із найкращих партійних показників по країні. Також 18 голів ОТГ від «Слуги Народу» будуть тільки на Харківщині. Ще по 17 – у Сумській та Миколаївській областях. Загалом по країні представники «Слуги Народу» очолять 196, або 15%, ОТГ.

Також партія «Слуга Народу» отримала найбільшу підтримку громадян на виборах обласних та районних рад. Зокрема, в обласних радах у партії 327 мандатів, у районних радах – 908 мандатів. Це перше місце серед партій, які брали участь у виборах, та 20% і 17% від загальної кількості мандатів відповідно.

«Зараз не можна сказати, що якась конкретна партія перемогла на цих виборах. Насправді на них перемогла реформа децентралізації. Гроші та повноваження, які отримали регіони, дозволили багатьом чинним очільникам міст показати виборцям конкретні результати своєї роботи. І люди віддали за них голоси. Загалом Україна отримала доволі строкатий результат. Але саме у «Слуги Народу» найбільша кількість голосів та відповідно найбільша кількість представників у місцевих радах», – прокоментував результати виборів голова Київської обласної організації «Слуги Народу» та народний депутат Олександр Дубінський.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі