Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Київська обласна організація партії «Слуга Народу» не допустить кримінального свавілля в Київській області

10/9/2020

Відкрито кримінальне провадження за фактом масштабної перестрілки, що відбулася 2 вересня в м. Українка Київської області посеред дня в ресторані De Boshce. На момент інциденту в ресторані було багато людей, у тому числі діти та жінки. Поруч із рестораном розташовані пляж та дитячий майданчик. Усі присутні опинилися в ситуації реальної загрози життю та здоров’ю.

З боку обласної організації партії «Слуга Народу» прийняті всі необхідні правові зусилля для прискорення кримінального розслідування.

Голова Київської обласної  організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський, народний депутат від 94-го округу також подав офіційне депутатське звернення на ім’я начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Нєбитова А.А. щодо кримінального свавілля в м. Українка.

Він запропонував керівництву поліції оперативно запустити в м. Українка пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», що має сприяти створенню безпечного середовища на території громади. Також депутат звернув увагу на те, що однією з найбільших проблем міста є укорінення представників місцевих бандформувань в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах. А низка представників керівництва міста, включно із виконуючим обов’язки голови міста, та депутатського корпусу є фігурантами кримінальних проваджень. Саме така ситуація, на думку депутата, і є причиною кримінального свавілля в місті. 

«З огляду на вищенаведені обставини місто Українка опинилося в заручниках у місцевих бандформувань, «смотрящих» та інших кримінальних елементів, інтереси яких, ймовірно, представляє керівництво та частина депутатського корпусу Української міської ради, у тому числі Кучер Т.М. (в.о. українського міського голови)», – йдеться у тесті звернення.

Позиція Олександра Дубінського та всієї команди «Слуги Народу» на Київщині полягає в тому, що область має бути очищена від криминалу. Це невід’ємна складова для розбудови та розвитку регіону. 

Зараз ми добились відкриття кримінального провадження та контролюємо хід розслідування. Ми, як політична сила, яка є представником громадськості, будемо вимагати прискорення розслідування та покарання всіх причетних до створення небезпеки життю і здоров’ю громадян.

Захист нашої громади та мешканців м. Українка – найважливіший пріоритет для нас. Ми активно боремося з кримінальним впливом у Київській області. Це є стратегічно важливим напрямом для безпеки та процвітання громад. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі