Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Команда Олександра Дубінського ініціювала створення Ради підприємців при Фастівській РДА

11/9/2020

10 вересня відбулося офіційне представлення голови Фастівської РДА Юрія Волкова за участі голови Київської ОДА Василя Володіна.

Серед представників громадського активу, яких запросили на захід, була чисельно представлена місцева команда Олександра Дубінського та «Слуги Народу». Зокрема, відомий педагог із 30-річним стажем із Фастова Любов Ткачова, успішний підприємець, юрист та громадський діяч Сергій Безуглий, чинний голова Томашівської сільської ради Олена Пашун. Усі вони йдуть на вибори від Київської обласної організації «Слуги Народу» та команди Олександра Дубінського.

Майбутні кандидати разом із керівником Фастівського районного штабу партії «Слуга Народу» Владиславом Кононовим привітали новопризначеного голову РДА та попросили його підтримати розвиток місцевого самоврядування. Серед іншого домовилися про створення Ради підприємців при РДА.

«Шановний Юрію Віталійовичу, ми знаємо вас як людину працьовиту та наполегливу. Тож переконані, що спільними зусиллями влади та місцевої громади нам вдасться швидко перетворити Фастівщину на один з успішних районів Київщини. Бажаємо вам нових звершень на новій посаді, успіхів та всього найкращого», – сказав у своєму вітальному слові майбутній кандидат у депутати до Фастівської районної ради від команди Олександра Дубінського Сергій Безуглий.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі