Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Команда Олександра Дубінського представила обухівчанам майбутнього кандидата на посаду голови Обухівської ОТГ: ним став чинний мер міста – Олександр Левченко

3/9/2020

Чинний голова міста Обухова, майбутній кандидат від партії «Слуга Народу» та команди Олександра Дубінського на посаду голови Обухівської ОТГ Олександр Левченко презентував план розвитку громади. Також присутній на презентації голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський привітав мешканців міста з децентралізацією та створенням Обухівської ОТГ.

«Я вас вітаю з дуже визначною подією – це децентралізація і створення нарешті Обухівської ОТГ, Обухівської окремої громади, яка буде мати більший бюджет і більше можливостей. І головне – стала центром нового новоутвореного Обухівського району, що теж є, я вважаю, дуже вагомим досягненням і визначає місто Обухів як таке, що буде надалі розвиватися і набувати статусу вже районного центру, який зможе і залучати інвестиції, і створювати нові робочі місця, і бути більш привабливим для нових мешканців», – зазначив він.

Олександр Дубінський підкреслив, що після реформи з децентралізації і створення ОТГ у міста з’являться нові можливості і нові шанси підвищувати рівень життя кожного мешканця.

«І ось для того, щоб ці шанси спрацювали, ми домовляємося з тими керівниками міст і нашими кандидатами, щоб вони підготували плани розвитку своїх громад на наступні п’ять років», – зазначив він.

За словами політика, плани розвитку – це не просто фіксація намірів.

«Це такий рухливий організм, який ми разом із вами маємо обговорювати, коригувати і дивитися, що ми робимо в межах цих планів, куди рухаємося і яких додаткових благ набуває кожен мешканець Обухівщини чи будь-якої іншої ОТГ, містечка чи села. Цей план буде звірятися з громадою кожен рік, кожен рік корегуватися для того, щоб там себе могли побачити всі – і молоді, і люди середнього віку, такі як я, наприклад, і люди більш старшого віку. Щоб для всіх громада була зручна, комфортна і приваблива. Щоб ви могли знати, куди витрачаються ваші кошти, на що вони йдуть, розуміли, що отримуєте кращі послуги, які можете отримувати в межах своєї ОТГ. І майбутній керівник цієї ОТГ ці послуги вам обов’язково надасть, відповість на всі запитання і буде з вами разом корегувати ці плани для того, щоб ви отримали найкращий рівень життя вже сьогодні», – наголосив Олександр Дубінський.

У свою чергу Олександр Левченко розповів, що орієнтовний бюджет Обухівської ОТГ на цей рік становить 385 млн грн. «Звичайно, це орієнтовний – віримо і впевнені, що десь близько 390–400 млн грн виконання плану ми будемо мати до кінця року», – додав голова Обухова.

Він також окреслив головні завдання для місцевої влади станом на сьогодні.

«Звісно, перша проблема і перше завдання для влади є те, що ми повинні сьогодні, маючи таку велику територію, дійсно запрошувати інвесторів для будівництва підприємств, фабрик, заводів, розвивати нашу територію, створювати робочі місця. І ми тоді будемо мати податки, і тоді буде розквітати громада», – наголосив Олександр Левченко.

Мер Обухова підкреслив, що громада також повинна надавати мешканцям якісні послуги.

«Ми вже підготувалися до такої великої об’єднаної громади, тому що пройшли цей етап. Ми вже знаємо, що робити, вся та необхідна інфраструктура, обслуговуючі відділи управління – вони вже в нас є. Тобто ми вже підготувалися, ми знаємо, як прийняти ці села, знаємо, що робити. Були б тільки кошти», – зазначив він.

«Ми могли би дуже багато говорити про розвиток нашої об’єднаної громади. Я вірю в те, що така громада є, вона буде потужною, тому що тут є той золотий потенціал – тут живуть працьовиті, чудові, прекрасні люди, до яких треба йти, з якими треба радитися, з якими треба робити ту велику справу, щоб ОТГ мала великій успіх. А ми говоримо про розвиток інфраструктури, утримання доріг, благоустрій територій, громадський порядок, адміністративні послуги, нові підприємства і створення нових робочих місць, первинну ланку медицини, приближену до населення, і підвищений рівень добробуту кожного мешканця громади. Така команда є для того, щоб перетворити це все в життя, команда спеціалістів, команда професіоналів, команда відповідальних людей, які знають і вміють робити справу. За це ми вам дякуємо і готові сьогодні служити і працювати над розвитком цієї громади», – додав Олександр Левченко.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі