Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Команда Олександра Дубінського у Фастові: ми вже працюємо

30/9/2020

Нові майданчики, дороги, стадіони та велосипеди.

Поки інші лише обіцяють, представники команди Олександра Дубінського у містах та селах Фастівського району послідовно втілюють плани в життя. Ремонтують дороги та об’єкти соціальної інфраструктури, допомагають школам, прибирають занедбані території.

Що вже вдалося зробити на місцях представникам Боярської, Глевахівської, Томашівської та Кожанської ОТГ.

Зокрема, представники боярської команди «Слуги Народу» на чолі з кандидатом на посаду голови Боярської ОТГ Олексієм Перфіловим висадили кущі біля парку Перемоги, а також взяли участь у толоці: прибирали ліс та територію біля Будинку культури в селі Тарасівка.

Активно працює і команда Глевахівської громади, де на посаду голови однойменної ОТГ від партії «Слуга Народу» балотується чинний селищний голова Володимир Петренко. Нашими силами було укладено 500 метрів дороги в межах дачного кооперативу, закуплено новий сміттєвіз. На місцевому ставку завершилися роботи з устаткування площадки забору води для пожежної машини. Презентовано новий велосипед для відділення Укрпошти. Також силами місцевої команди Олександра Дубінського було завезено пісок на дитячий майданчик та відновлено дорогу в місцевому парку. Крім того, в Глевасі вже розпочалося будівництво сучасного стадіону, який відповідатиме всім вимогам УЄФА.

На території Томашівськскій ОТГ, де чинний сільський голова Олена Пашун також вирішила балотуватися від «Слуги Народу», урочисто відкрили воркаут-майданчик, до придбання якого долучилися місцеві підприємці. Також, тут відкрили оновлений бібліотечний заклад.

У Кожанській ОТГ за ініціативи кандидата на посаду голови громади Романа Романюка було закуплено медикаменти та апарати вимірювання тиску для медпунктів шкіл с. Пилипівка та с. Малополовецьке, відремонтовано 5 км дороги між с. Пивні та с. Дмитрівка.

Фастівська команда політсили запевняє: це лише початок – найважливіші та наймасштабніші ініціативи ще попереду!


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі