Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Команда Олександра Дубінського висунула кандидатом на посаду голови Боярської ОТГ Олексія Перфілова

4/9/2020

Команда Олександра Дубінського представила кандидата від партії «Слуга Народу» на посаду голови Боярської об’єднаної територіальної громади Олексія Перфілова. Під час зустрічі з мешканцями громади Олексій Перфілов озвучив існуючі проблеми ОТГ та презентував план розвитку громади на п’ять років.

«Трохи менше ніж за два місяці громаді буде потрібно зробити вибір – продовжувати жити в цьому занепаді, у межах застою, або змінити все і разом нам з вами рухатися далі і змінювати нашу громаду на краще», – наголосив Олексій Перфілов.

За його словами, завдяки новим повноваженням мешканці Боярської ОТГ уже скоро самі зможуть вирішувати поточні проблеми громади:

– визначати пріоритети в розвитку інфраструктури спільних територій;

– залучати інвестиції;

– сприяти розвитку рівних умов для всіх мешканців громади;

– створювати комфортні умови для проживання в громаді.

«У нас є можливості, у нас є команда молодих людей, небайдужих до міста, де вони проживають, з напором, зі знаннями і бажанням змінювати все, що у нас є, на найкраще», – підкреслив Олексій Перфілов.

Він також перерахував поточні проблеми в громаді, зокрема:

– застаріла інфраструктура;

– питання вивозу та утилізації сміття;

– потреба в капітальному ремонті та будівництві освітніх, дошкільних, медичних закладів;

– відсутність інформаційної політики щодо медичної реформи;

– відсутність порядку в усіх сферах життєдіяльності громади.

«Наша команда підготувала нові проекти для Боярської ОТГ, зокрема це створення зручної транспортної інфраструктури в межах об’єднаної громади. Також потрібне розширення системи безпеки – це «Безпечне місто». Програма вже впроваджена, але її потрібно розширювати. Це впровадження програми, на мою думку, одне з найкращих – «Поліцейський офіцер громади» та інші соціальні проекти, які ми вам представимо.

«У нас є молода амбітна команда, і чекати ми нікого не будемо, ми разом із вами після 25 жовтня розпочнемо рухатися вперед», – зазначив Олексій Перфілов.

У свою чергу присутній на презентації керівник обласного штабу партії «Слуга Народу» Владислав Ковалевський наголосив, що завдяки децентралізації громада сама відповідатиме за те, як вона буде жити.

«До кінця року закінчиться тривалий процес децентралізації. Це серйозний процес – об’єднання громади, це безпрецедентний крок – пішла центральна влада, віддала більшість своїх повноважень, фінансових речей, на місця, громаді. І тепер громада сама відповідає за те, як вона житиме, що планує кожен рік, куди буде витрачати гроші. Це дуже класна ідея – народний контроль бюджету чи народний бюджет, по-різному називається. Це все сьогодні в наших з вами руках – кожна громада отримала величезний шанс на процвітання», – підкреслив Владислав Ковалевський.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі