Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Команда «Слуги Народу» зустрілася з виборцями селища Зелений Бір

20/10/2020

Команда кандидатів від партії «Слуга Народу» відвідала селище Зелений Бір та зустрілася з громадою. Особливість даного селища в тому, що через судову тяганину вже декілька років заблоковані рахунки селищної ради. Тож жителі Зеленого Бору дуже чекають на об’єднання в одну ОТГ із Глевахівською громадою.

Кандидат на посаду голови Глевахівської ОТГ від «Слуги Народу» Володимир Петренко відповів на запитання селян та розказав, що саме за півтора року отримала громада після об’єднання Мархалівки та Глевахи. Що було зроблено і які переваги децентралізації вже відчули тамтешні жителі.

Також на зустрічі був присутній голова Путрівської ОТГ Віталій Онищук, який нині балотується в депутати Глевахівської ОТГ. Він також наголосив на перевагах децентралізації і навів як приклад будівництво школи в Путрівці, де нещодавно ще й відкрили  новенький workout-майданчик. На ньому встановили антитравматичне покриття, різнорівневі турніки, упори для віджимання, бруси, лавки з упорами. Будівництво майданчика відбувалося у межах програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017–2020 роки.

Ще один кандидат від «Слуги Народу» до Київської обласної ради Марія Кисельова наголосила на тому, як важливо не допустити зростання безробіття на селі.

«Сприяння зайнятості громадян, підтримка підприємницької ініціативи –  мої пріоритети. Сучасні програми для тих, кому складно конкурувати на ринку праці. Програми, які спрямовані на отримання прибуткових професій та навичок для дистанційної, віддаленої роботи, яка в сучасному світі стає найпопулярнішим способом заробітку», – зазначила Марія Кисельова.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі