Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Майбутнім кандидатом на посаду голови Гостомельської ОТГ від партії «Слуга Народу» обрано Юрія Марчука

23/9/2020

Майбутнім кандидатом на посаду голови Гостомельської ОТГ від партії «Слуга Народу» обрано Юрія Марчука. Юрій Марчук є депутатом Гостомельської селищної ради, де відстоює інтереси громади. Зокрема, відомий тим, що втрутився і надав розголосу корупційним спробам місцевої влади позбавити ветеранів АТО можливості отримати житло, на яке вони мали законне право.

Як відомо, раніше серед претендентів на посаду голови Гостомельської ОТГ розглядалася кандидатура Сергія Возного.

Проте команда Київського обласного штабу партії була змушена відмовитися від співпраці з ним. Це пов’язано з тим, що кандидати, яких команда «Слуги Народу» на Київщині висуває на виборні посади, проходять ретельну перевірку, і Сергій Возний таку перевірку не пройшов. 

Зокрема, це стосується походження мільйонних статків його родини (https://www.chesno.org/post/518). Притому, що згідно з декларацією Сергій Возний має значно скромніші доходи. Кілька років тому він взагалі стверджував, що знаходиться на утриманні дружини, адже його особистий дохід на тодішній посаді директора ТОВ «Екоенергопром» становив лише кілька тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, партія «Слуга Народу» збирає ефективну команду професіоналів, які візьмуть владу та відповідальність у свої руки.

«Ми не будемо залучати до нашої команди одіозних чиновників та політиків. Ми будемо виставляти чесних і професійних людей, які пройшли відбір», – каже голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський, зазначаючи, що контролюватиме якість списків партії «Слуга Народу» і особисто відповідатиме за результат.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі