Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Мер Бучі Анатолій Федорук як майбутній кандидат на голову Бучанської ОТГ від «Слуги Народу» створює план розвитку громади

6/8/2020

9 липня під час зустрічі з представниками Бучанської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лідер Зе!команди Київщини, народний депутат України Олександр Дубінський та міський голова Бучі Анатолій Федорук оголосили про створення п’ятирічного плану розвитку Бучанської ОТГ.

«План розвитку громади має бути створений за участі та на основі наказів членів усіх громад, що увійшли до Бучанської ОТГ. Кожен потенційний кандидат від нашої партії на голову будь-якої ОТГ має разом із громадою написати та на відкритих слуханнях затвердити такий план. Кожна громада побачить себе в цій історії. Бо децентралізація – це передача бюджетів на місця, і це вкрай важливо», – сказав Олександр Дубiнський.

Також лідер Зе!команди Київщини представив громаді Анатолія Федорука як кандидата від “Слуги Народу” на голову Бучанської ОТГ. Анатолій Федорук висловив сподівання, що його співпраця з командою Олександра Дубінського надасть нового поштовху розвитку нової великої Бучанської громади і всього Бучанського району.
Анатолій Федорук представив план розвитку Бучі та взяв на себе зобов’язання створити разом із громадою план розвитку всієї Бучанської ОТГ і затвердити його перед своїм офіційним висуванням на голову великої громади від партії «Слуга Народу».

Ще одна представниця Зе!команди Олександра Дубінського, народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк (96 мажоритарний округ) у своєму виступі запевнила, що конструктивна співпраця громади та влади буде на користь всій новій великій Бучанській громаді.


До Бучанської ОТГ увійшли: Бучанська, Бабинецька, Блиставицька, Ворзельська, Гаврилівська, Здвижівська, Луб’янська, Мироцька та Синяківська громади.

Місцеві, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку громад разом!

Подавати свої пропозиції ви можете особисто Анатолію Федоруку до його штабу та до Бучанського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, буд. 61, офіс 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96
Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі