Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Мер Вишневого Ілля Діков як майбутній кандидат від «Слуги Народу» на голову Вишневої ОТГ розробляє план розвитку громади

6/8/2020

9 липня  під час зустрічі з представниками Вишневої об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лідер Зе!команди Київщини, народний депутат України Олександр Дубінський та міський голова Вишневого Ілля Діков оголосили про створення п’ятирічного плану розвитку Вишневої ОТГ.

«Це – принципово новий, народний підхід до планування та розвитку, оскільки план розвитку громади створюють всі її мешканці. Це має бути п’ятирічний план розвитку Вишневої ОТГ, з народним бюджетом, коли з громадою погоджуватиметься витрата кожної копійки, а влада звітуватиме – що, коли та на які потреби витрачено. Це серйозний крок з боку влади у межах децентралізації, яку ми маємо завершити цього року. Як керівник обласної організації «Слуги Народу» я контролюватиму виконання ваших наказів, створення та виконання плану розвитку Вишневої територіальної громади. Бо місцева влада мусить виконувати накази громадян», – сказав Олександр Дубінський, підкресливши, що такі плани розвитку об’єднаних територіальних громад будуть створені в кожній ОТГ.

Також лідер Зе!команди Київщини представив громаді Іллю Дікова як кандидата від від “Слуги Народу” на голову Вишневої ОТГ.

Ілля Діков взяв на себе зобов’язання створити разом із громадою план розвитку великої громади і затвердити його перед своїм офіційним висуванням від партії.


До Вишневої ОТГ увійшли: Вишнева, Крюківщинська та Святопетрівська громади.

Місцеві, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку громад разом!


Подавати свої пропозиції ви можете особисто Іллі Дікову, до його штабу та до Бучанського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, буд. 61, офіс 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96
Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі