Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Мешканцям Березані представили Народний план розвитку нової ОТГ

14/10/2020

У середу, 14 жовтня, в місті Березань відбулася презентація мешканцям Народного плану розвитку Березанської ОТГ на п’ять років, підготовленого командою Олександра Дубінського та командою «Слуги Народу» на місцевих виборах.

Представляв команду керівник виборчого штабу політсили на Київщині Владислав Ковалевський. 

«Ми маємо унікальну ситуацію, коли децентралізація вже передала місцевим громадам кошти та повноваження. Тож тепер необхідно використати ці можливості та інструменти і завершити все те, що розпочали в минулому році. Нарешті побудувати нову країну. Країну, в якій рівні та освітлені дороги, потужні підприємства, високий рівень життя та задоволені громадяни. Для цього насамперед необхідно очистити місцеву владу від корупціонерів, хабарників і всіх тих, хто протягом десятиліть розкрадав бюджет, руйнував виробництва, знищував природні ресурси та збагачувався за наш рахунок», – сказав під час зустрічі з жителями кандидат у депутати Київської облради від «Слуги Народу» Володимир Колодюк.

Команда Олександра Дубінського пропонує для підвищення якості життя Березанської ОТГ реалізувати велику кількість нових проектів. 

«Серед нас немає саме тих людей, які останнім часом вщент заполонили політичний простір нашої держави, включно із місцевими радами. Результат багаторічного панування цих «досвідчених» маємо у себе перед очима – все продано чи просто роздано за безцінь невідомо кому, розтягнуто, знищено чи навіть відверто вкрадено», – заявив кандидат від «Слуги Народу» на посаду голови Березанської ОТГ Віталій Саєнко, який також сьогодні був представлений громаді.

За словами ж кандидата в депутати Київської облради від «Слуги Народу» та голови передвиборчого штабу Владислава Ковалевського, який представив громаді напрацьований документ, передбачається будівництво доріг та тротуарів, пішохідних доріжок у сільських населених пунктах та місті Березань, центрального майдану з фонтаном та скульптурами у Березані, спортивно-розважального комплексу біля озера, нового дитячого садку. 

Також кандидати від політичної партії «Слуга Народу» планують облаштувати парк Слави у Березані, реконструювати Будинок культури, добудувати спортивний корпус із басейном у школі №4, провести безплатний муніципальний Інтернет, відновити роботу та реконструювати пологове відділення березанської міської лікарні. 

У планах також поліпшення безпеки у громаді через створення муніципальної поліції на чолі із шерифом, впровадження системи відеоспостереження на території Березанської ОТГ. 

Програма розвитку передбачає також реалізацію екологічних проектів та розбудову соціальної інфраструкутри. Серед пріоритетів –  будівництво нового житла,  вирішення проблем із земельними паями та врегулювання проблеми сміттєзвалищ. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі