Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Микола Галушко має скласти мандат та вибачитися перед виборцями – обласний осередок «Слуги Народу»

28/9/2020

Обласна організація політичної партії «Слуга Народу» і команда Олександра Дубінського наголошують на безпідставності заяв, розповсюджених народним депутатом Миколою Галушком, та вимагають від нього скласти мандат і вибачитися перед виборцями.

Кандидатами від партії на цих виборах стали люди, яких запропонували самі жителі громад. Саме так був організований процес підбору кандидатів на виборні посади. І це була принципова позиція голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського, який особисто контролював відповідність списків партійним принципам. Тому заяви про нібито продаж місць у списках є відвертою брехнею і жодним чином не відповідають дійсності. 

Варто наголосити, що нічим не підкріплені звинувачення пана Галушка пролунали в той самий день, коли народний депутат був помічений у компанії «старих» корупційних еліт Броварів та прямих опонентів партії «Слуга Народу» на цих виборах.

Микола Галушко давно віддалився від своїх виборців і партії, неодноразово був помічений у зв’язках із корумпованими місцевими чиновниками. Пан Галушко не брав участі у формуванні списків, це, мабуть, і стало підставою для образи та гучних заяв після невдалих спроб просунути у списки «потрібних людей». Тепер ці люди, до речі, виринають у списках інших партій, лояльних до чинної влади Броварів, що переконливо свідчить про правильність кадрової політики нашої політсили.

Переконані, що справжня мета демаршу депутата – нашкодити рейтингу «Слуги Народу» і зіграти на користь чинного мера міста Бровари, завадити партії «Слуга Народу» вести боротьбу з корупцією в місті. А це – зрада тих принципів, що відстоює партія «Слуга Народу», та тих обіцянок, які минулого року пан Галушко давав виборцям. 

Тож Київська обласна організація «Слуги Народу» закликає Миколу Галушка вибачитися перед виборцями і скласти мандат народного депутата. Водночас партія звертається до правоохоронних органів із закликом ретельно перевірити заяви народного депутата і дати їм оцінку відповідно до чинного законодавства.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі