Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

На голову Поліської ОТГ від «Слуги Народу» балотуватиметься Олена Гаращенко

14/8/2020

Від Зе!команди Олександра Дубінського (Київська обласна організація політичної партії «Слуга Народу») на посаду голови Поліської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) буде балотуватися Олена Гаращенко.

Олена Гаращенко разом із Зе!командою Олександра Дубінського вже почала розробляти п’ятирічний план розвитку Поліської ОТГ. Створення такого плану є обов’язковою умовою висування кандидата від «Слуги Народу» на голову будь-якої громади Київщини. Такий підхід узгоджено з президентом України Володимиром Зеленським.

“Бути головою чи депутатом громади – велика відповідальність перед людьми. У селах – є проблеми з працевлаштуванням, функціонуванням освітніх і медичних закладів. Я, як і всі українці, багато років мріяла і сподівалась на зміни в Україні. Із обранням справжнього народного Президента я впевнена, що ми отримали цей шанс на зміни. Тепер головне не втратити його. І я, як член партії «Слуга Народу», хочу внести свій посильний вклад в покращення життя в громаді. Також я впевнена, що Президент і депутати партія «Слуга Народу» зроблять  все можливе для підтримки рішень, які будуть спрямовані  на поліпшення рівня життя в громаді”, – наголошує представник Зе!команди Олександра Дубінського в Поліській ОТГ Олена Гаращенко.

Шановні мешканці Красятицької, Вовчківської, Володарської, Залишанської, Зеленополянської, Луговицької, Максимовицької, Мар`янівської, Млачівської, Рагівської, Радинської, Романівської, Стещинської та Шкнівської громад! Долучайтеся, надавайте свої пропозиції. Будуймо разом народний план розвитку нашої великої громади!

Зробимо це разом!

Подавайте свої пропозиції до штабу «Слуги Народу» у Вишгородському районі:

м. Вишгород, вул. Шолуденка, буд 18а, прим. 189

vyshgorod@zekomandaregion.kiev.ua

+38 099 306 35 67Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі