Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

На голову Рокитнянської ОТГ від «Слуги Народу» балотуватиметься Андрій Коваленко

18/8/2020

Від Зе!команди Олександра Дубінського (Київська обласна організація політичної партії «Слуга Народу») на посаду голови Рокитнянської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) буде балотуватися Андрій Коваленко.

Андрій Коваленко разом із Зе!командою Олександра Дубінського вже почав розробляти п’ятирічний план розвитку Рокитнянської ОТГ. Створення такого плану є обов’язковою умовою висування кандидата від «Слуги Народу» на голову будь-якої громади Київщини. Такий підхід узгоджений із президентом України Володимиром Зеленським.

«Маю бажання послужити ще моєму рідному селищу, району та громаді. Я працював на посаді селищного голови десять років – з 2000 по 2010 рік. За цей час було багато викликів, з якими я впорався з честю та зробив все, щоб життя в нашому селищі було комфортним та безпечним. На жаль, багато проектів, які я розпочинав і які вкрай потрібні селищу та ОТГ загалом, так і не були реалізовані. Хочу їх завершити, відродити промисловий потенціал громади, щоб забезпечити людей робочими місцями і збільшити надходження до бюджету. Йду на вибори разом із київською обласною Зе!командою Олександра Дубінського, бо бачу, що вона готова до змін і реформ у країні, впевнений що спільними зусиллями ми багато зробимо для розвитку громади», – каже майбутній кандидат від «Слуги Народу» на голову Рокитнянської ОТГ Андрій Коваленко.

Шановні мешканці Рокитнянської, Бирюківської, Бушевської, Житньогірської, Запруднянської, Луб’янської, Маківської, Насташівської, Ольшаницької, Острівської, Ромашківської, Савинецької, Синявської, Телешівської та Шарківської громад! Не будьте байдужими, долучайтеся, надавайте свої пропозиції. Створимо разом народний план розвитку нашої великої громади!

Зробимо це разом!

Ви можете подавати свої пропозиції особисто Андрію Коваленку та до виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» у Білоцерківському районі:

м. Біла Церква, вулиця Київська, 50, 2-й поверх, офіс №1

bila_tserkva@zekomandaregion.kiev.ua

+38 067 833 88 99

+38 095 725 69 04


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі