Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

На посаду голови Коцюбинської ОТГ від «Слуги Народу» балотуватиметься Сергій Даніш

8/9/2020

Від команди Олександра Дубінського (Київська обласна організація політичної партії «Слуга Народу») на посаду голови Коцюбинської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) буде балотуватися чинний виконуючий обов’язки коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.

Зараз триває робота з підготовки плану розвитку Коцюбинської громади на п’ять років. Його створення є обов’язковою умовою для кандидатів від «Слуги Народу» на голову будь-якої ОТГ Київщини. Такий підхід узгоджено з президентом України Володимиром Зеленським.

«Шановні мешканці Коцюбинського! Пропонуємо сформувати стратегію розвитку нашої громади на 2020–2025 роки разом. Не будьте байдужими, долучайтеся, надавайте свої пропозиції. Нам дуже важливо почути думку кожного щодо майбутнього розвитку Коцюбинського!» – закликав жителів Коцюбинської ОТГ Сергій Даніш.

Ви можете подавати свої пропозиції особисто Сергію Данішу  за номером: 

+38 (067) 442-94-91

А також до Бучанського районного штабу «Слуги Народу»:

м. Ірпінь, вул. Заріфи Алієвої, буд. 61, оф. 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі