Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Народна команда для Фастівської ОТГ

20/8/2020

Команда Фастівського районного штабу та Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» працює над створенням народного плану розвитку громади та підбором кандидатур на висування від Зе!команди Олександра Дубінського.

Як і для всіх кандидатів у містах Київської області, для Фастова відбір кандидатів відбувається шляхом праймеріз – внутрішньопартійного голосування.

Для нас важливою є підтримка кандидата місцевими жителями, саме тому ми провели соціологічне дослідження та зібрали думки мешканців громади.

Уже зовсім скоро ми публічно представимо громаді кандидата від «Слуги Народу» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Сьогодні ми зіштовхнулися з невдоволенням кандидатів, які не пройшли випробовування народною підтримкою. Зараз у соцмережах та у ЗМІ вони говоритимуть, що самі вирішили не балотуватися від нашої партії.

Проте ми не можемо собі дозволити висувати слабких кандидатів, підводити цим наших виборців та підігрувати місцевій владі. Ми не співпрацюємо з іншими партіями та не практикуємо домовленостей про висування навмисне програшних кандидатів.

Мешканці Фастова, Бортників, Борової, Малої та Великої Снітинки, Веприка, Оленівки, Мотовилівки, Фастівця, Мотовилівської Слобідки! Просимо звернути на це увагу та не вестися на маніпуляції у ЗМІ та соціальних мережах.

Ми вдячні кожному, хто долучався до опитувань та допоміг нам визначитися з кандидатом.

Разом із вами ми оберемо народну команду та народний план розвитку нашої громади.

Зробимо це разом!

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі