Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Народний план розвитку Білої Церкви на 5 років: відбулося друге обговорення ініціативи Зе!команди Олександра Дубінського

21/8/2020

19 серпня за ініціативи представників Зе!команди Олександра Дубінського в Білій Церкві відбулася друга зустріч з обговорення народного плану розвитку міста на 5 років. Цього разу мова йшла про сфери освіти, розвитку молоді, культури та спорту.

«Пропоную побудувати сучасний спортивний комплекс вартістю 50 млн грн. У ньому будуть культивуватися всі види спорту, які приноситимуть користь нашим дітям. За 200 млн грн можна побудувати сучасну школу на 1000 учнів, яка б працювала вже за новітніми освітніми методиками. За 200 млн грн, які витрачені за рік на благоустрій, можна капітально відремонтувати школи в громаді і покінчити з ганебною практикою збору грошей з батьків на ремонти. Медичні установи також потребують ремонту та закупівлі сучасного обладнання», – заявив під час зустрічі керівник виборчого штабу політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві Дмитро Киришун.

Саме примусові збори коштів з батьків на ремонти та продовольчі товари в школах і дитсадочках були виокремлені як одна з найболючіших проблем сфери освіти. Також до цього переліку учасники зборів віднесли нерівномірне державне фінансування шкіл та відсутність нормального харчування дітей.

Під час заходу учасники обговорення розділилися за конкретними напрямами. Модераторами напряму «спорт» стали Віктор Лозовий, Дмитро Киришун, Олександр Стешенко, Андрій Куліков, модераторами напряму «молодь» виступили Тетяна Голотюк, Марк Каспров, Дар’я Дригало, модераторами напряму «культура» – Людмила Мерзлюк, Микола Мороз, Станіслав Сіренко, а напряму «освіта» – Ольга Нагорна та Вікторія Новікова.

Представники кожного напряму продемонстрували результати групових обговорень. Вони не з чуток знають про низькі зарплати, неналежні умови праці, відсутність мотивації, яка б дозволила впроваджувати інноваційні підходи, трансформувати сталі процеси як в освітній галузі, так і в розвитку спорту. Фактів невдоволення вистачає, але це те, з чим мешканці міста стикаються кожного дня. Саме на вирішення цих проблем і буде спрямований Народний план розвитку Білої Церкви на 5 років, який готує Зе!команда Олександра Дубінського разом із громадою міста.

Крім того, всі ми часто чуємо, що за молоддю – майбутнє, але при цьому на базах, де тренуються майбутні чемпіони, відсутні гаряча вода в душових кабінах, місця для харчування та трибуни для вболівальників.

Культурне життя молоді – перспектива, яка зараз стала проблемою та тягне за собою низку негативних наслідків, адже молодь не знаходить місць, де могла би реалізувати свій потенціал і з користю провести дозвілля, що й  наштовхує її на необдумані вчинки в пошуках розваг.

Зе!команда Олександра Дубінського в Білій Церкві вже готує наступні зустрічі для подальшої розробки плану розвитку міста на 5 років. На черзі обговорення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури. Також будуть опрацьовані напрями розвитку бізнесу та економіки міста, до цієї роботи залучатимуться профільні фахівці. Наприклад, на зустріч із бізнесом уже запрошено міністра економічного розвитку та торгівлі України Ігоря Петрашко.Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі