Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Найболючіше питання - медицина. Зе!команда Олександра Дубінського обговорила народний план розвитку Білої Церкви

14/8/2020

У Білій Церкві розпочалося обговорення п’ятирічного плану розвитку міста, створення якого було анонсовано головою Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександром Дубінським. Першою темою для обговорення у Білій Церкві обрали охорону здоров’я.

На зустріч, що відбулася 12 серпня, прийшла переважно молодь, але були представлені всі вікові групи.

«Ми прагнемо повністю оновити владу не лише на рівні держави, а й на місцях. Процес децентралізації передбачає зміни в бюджетуванні на всіх рівнях. Завершилося формування Білоцерківської ОТГ, до нас приєдналися довколишні сільські громади. І саме нову територіальну громаду ми маємо змінювати та розуміти, що треба робити як у місті, так і в селах», – сказав на початку зустрічі представник Зе!команди Олександра Дубінського в Білій Церкві  Олександр Крамар.

Порівняльний аналіз використання ідентичних бюджетів Білої Церкви, Івано-Франківська, Луцька, Тернополя та Кропивницького показав, що білоцерківська влада за п’ять років купила лише один новий тролейбус, тоді як Івано-Франківськ – 29 нових тролейбусів та 20 автобусів, а Кропивницький – шість нових тролейбусів з автономним ходом. Вартість проїзду в тролейбусі Білої Церкви становить 5 грн, а у Кропивницькому – 2,5 грн. Крім того, в усіх згаданих містах є гаряча вода, якої вже п’ять років немає у Білій Церкві.

«Ми попередньо опрацювали думку громади: 72% білоцерківців не задовольняє стан міської медицини, 56% не влаштовує стан житлово-комунального господарства, 41% вважає проблемою наявність у місті безпритульних тварин, для яких не будують притулок, 26% жителів турбує питання низької якості громадського транспорту, 25% людей заявили про те, що в місті процвітає корупція, 24% незадоволені якістю водопровідної води, 22% вважають проблемою те, що у квартирах немає гарячої води», – розповів Олександр Крамар.

Під час заходу працювали п’ять робочих групи, де обговорили проблеми, що існують у сфері надання послуг сімейним лікарем, педіатром та екстреною медичною допомогою. Напрацьовані думки та ідеї вирішили передати головним лікарям та генеральним директорам медичних закладів на ознайомлення для подальшого усунення недоліків.

Керівник виборчого штабу партії «Слуга Народу» в Білій Церкві Дмитро Киришун наголосив, що прекрасно обізнаний з проблемами охорони здоров’я в Білій Церкві, бо є опікуном своєї матері-інваліда.

«Сфера охорони здоров’я перебуває у занедбаному стані. В державних клініках відсутнє необхідне обладнання для діагностики захворювань, а лікарі отримують мізерні зарплати. Зараз лікування доступне лише для обраних у приватних лікарнях чи за кордоном. Кошти, що сьогодні витрачаються на бруківку, можна було б витратити, наприклад, на купівлю апарату МРТ, що взагалі відсутній у місті. Так далі не може тривати! Ситуацію потрібно змінювати, і хто, як не нова влада у місті, повинна вирішити проблеми медицини!» – наголосив представник Зе!команди Олександра Дубінського в Білій Церкві.

Ще один представник Зе!команди Олександра Дубінського, Олександр Стешенко, повідомив, що за результатами публічного обговорення будуть створені групи, які опрацюють зазначені проблеми і представлять покроковий план їхнього вирішення. Колега Стешенка по Зе!команді Олександра Дубінського Ольга Нагорна підкреслила, що в майбутньому п’ятирічному плані розвитку Білоцерківської ОТГ вже виокремлені першочергові проблеми.

До складу Білоцерківської ОТГ увійшли Білоцерківська, Вільнотарасівська, Глушківська, Дроздівська, Пилипичанська, Піщанська, Томилівська, Сидорівська, Терезинська, Храначівська та Шкарівська громади.

Місцеві, долучайтеся, надавайте свої пропозиції! Спільно будуймо народний план розвитку нашої великої громади!

Зробимо це разом!

Ви можете подавати свої пропозиції також до політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві та Білоцерківському районі:

м. Біла Церква, вулиця Київська, 50, 2-й поверх, офіс #1

bila_tserkva@zekomandaregion.kiev.ua

+38 067 833 88 99

+38 095 725 69 04

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі