Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Новий спортмайданчик встановили на території опорного навчально-виховного комплексу в Гребінках на Білоцерківщині

17/10/2020

У селищі Гребінки Білоцерківського району з’явився власний workout-майданчик для занять спортом. Це прогресивний напрям, який набирає все більше популярності серед молоді. Учні опорної школи, в якій навчаються не лише діти селища Гребінки, а й сусіднього села Вільшанська Новоселиця, тепер зможуть тренуватися на різноманітних тренажерах. 

З початку року в школі розпочали капітальний ремонт та реконструкцію приміщень. Нині керівництво Гребінківської ОТГ у співпраці з КОДА популяризують фізкультуру серед молоді в межах проекту «Київщина спортивна». 

«Ми щасливі, що мали змогу закупити 46 комплектів спортивного обладнання та технологічних комплектуючих і передати їх на опорні школи. Мені дуже приємно, що саме Гребінки мають опорну школу і отримали цей майданчик, а завдяки ефективному керівництву Гребінківської ОТГ він був облаштований. Я сподіваюся, що ви, діти, будете покращувати техніку виконання, зростати справжніми чемпіонами, захищати славетну Київщину на всеукраїнському та міжнародному рівнях», – зазначив начальник управління молоді і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв під час заходу.

«Цей чудовий спортивний майданчик є результатом взаємодії місцевої (Гребінківської ОТГ) та обласної влади, яка приводить до таких гарних результатів. Сподіваюся, що діти отримають змогу покращити свої навички, розвиватися фізично. Хочу наголосити, що це відбувається завдяки ініціативі Володимира Зеленського та роботі нашої команди. Відсутність дитячих майданчиків – це нагальна проблема, яка зачіпає дуже багато сіл. Я думаю, що у співпраці з новою облрадою ми зможемо підтримати ініціативу по всьому району і взагалі по всій Київській області», – сказав присутній на заході помічник народного депутата та кандидат у депутати Київської обласної ради Станіслав Семергей.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі