Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Обливання брудом конкурентів за допомогою школярів не допоможе старій владі всидіти в кріслах, – Роман Гах

19/10/2020

Проти кандидата на посаду голови Борщагівської ОТГ від партії «Слуга Народу» Романа Гаха розпочали брудну інформаційну кампанію. 

За інформацією самого кандидата, конкуренти не просто надрукували інформаційні листівки з неправдивою інформацією про нього, а ще й найняли для їхнього розповсюдження неповнолітніх. Зараз цим питанням займається поліція.

«Уже цілком очевидно, що багато років стара влада краде у громади майбутнє. Вони роками дбають лише про власні шкурні інтереси, а про людей згадують лише перед виборами. Брудна піар-кампанія доводить лише одне – стара влада усвідомлює, що спливають її останні дні, і щосили намагається уникнути невідворотного. Я і моя команда йдемо на ці вибори перемагати. Маніпуляції з комісіями, спроби фальсифікацій, брудні методи та чорна інформаційна кампанія не допоможуть старій владі, бо її час минає. Люди більше не хочуть терпіти тих, хто краде майбутнє у них та їхніх дітей», – заявив Роман Гах.

Він пепреконаний, що такі дії вдарять насамперед по самих замовниках брудної кампанії. Також Роман Гах закликав борщагівців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та чесно віддати свій голос за майбутнє своєї громади.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі