Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Олександр Дубінський представив жителям Требухова та Броварської громади команду «Слуги Народу» на місцевих виборах

7/10/2020

У вівторок, 6 жовтня, відбулася зустріч народного депутата України та голови Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з жителями Требухова та усіма бажаючими мешканцями Броварської громади. 

Зокрема, Олександр Дубінський представив громаді кандидатів від політсили на місцевих виборах. Серед них - кандидат у депутати Київської облради Володимир Колодюк - за фахом юрист, має успішний досвід юридичної практики, працював в податковій, а наразі займається супроводженням законотворчої діяльності народного депутата, зокрема, допомагає написанню законопроектів. Володимир Колодюк націлений на втілення реальних змін у Броварському районі та Київщині вцілому, планує очистити місцеву владу від корупціонерів та забезпечити публічність та прозорість бюджетного процесу.

Під час зустрічі мова йшла про конкретні кроки розв’язання проблем громади. Також був презентований план розвитку Требухова та усієї Броварської ОТГ.

«Входження до складу Броварської міської ОТГ сіл Княжичі та Требухів створюють додаткову спокусу для забудовників: з’являються нові території, які можуть використовуватися під забудову. В цій ситуації одним з перших кроків нової влади має стати розробка і схвалення Генерального плану не лише міста Бровари, але й сіл, які увійшли до складу громади», - наголосив під час зустрічі Олександр Дубінський.

Водночас, він наголосив, що протягом 2-х років не ухвалений бюджет села, що не дає можливості реалізовувати програми для соціально-економічного та духовного розвитку. При цьому, залишок вільних коштів на початку року сягав 10 млн грн, але громада не може їх використати. 

«Важливі рішення щодо життєдіяльності села не ухвалюються через відсутність співпраці між сільським головою та депутатським корпусом», - наголосив присутній на зустрічі кандидат від «Слуги Народу» на посаду голови Броварської ОТГ Дмитро Ратніков.

Також під час зустрічі були обговорені питання створення нових робочих місць на території нової громади, проблеми стихійних сміттєзвалищ та екологічна ситуація, перспективи медичного обслуговування в умовах закриття лікарень не нестачі медперсоналу. 

Шляхи вирішення всіх цих проблем передбачені у плані розвитку Броварської ОТГ, яка також була представлена громаді під час зустрічі, що відбулася на запрошення голови РДА Біркадзе Георгія. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі