Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Олександр Дубінський вимагатиме перевірки газопроводів через вибух у Чабанах

15/9/2020

У зв’язку з вибухом магістрального газопроводу на території селища Чабани, який стався вночі з 14 на 15 вересня, народний депутат України від 94-го округу та голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський вимагатиме від відповідальних органів звіту про дійсний стан газопроводів. 

«Ми не будемо чекати, де вибухне наступного разу. Вибух газопроводу в Чабанах – свідоцтво того, наскільки важливий контроль над об’єктами підвищеної небезпеки для життя і здоров’я людей. Буду вимагати звіту про стан газопроводів. Якщо таке, не дай бог, станеться ще раз, далеко не факт, що нам знову пощастить обійтися без жертв», – сказав Олександр Дубінський.

Як відомо, в ніч на 15 вересня поблизу смт Чабани в Києво-Святошинському районі стався вибух та витік газу з магістрального газопроводу. Причиною вибуху рятувальники вже назвали розгерметизацію газопроводу. В результаті інциденту довелося перекрити постачання газу та вимкнути електрику поблизу місця події. До ліквідації аварії були залучені 57 рятувальників і 18 одиниць техніки.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі