Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Партія «Слуга Народу» йде на місцеві вибори, щоб українці отримали місцеву владу, близьку до людей, – О. Корнієнко

31/8/2020

Українці мають отримати місцеву владу, близьку до людей, яка турбуватиметься про їхній комфорт, владу, яку громада зможе контролювати щодня і щохвилини. Саме тому партія «Слуга Народу» йде на місцеві вибори. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час VІІ Позачергового з’їзду партії «Слуга Народу» в Києві.

«Настав час втілення реформ у реальне життя. Саме тому наша партія йде на місцеві вибори. Ми йдемо на вибори, щоб побороти корупцію та безглузде розпоряджання коштами в місцевих громадах, щоб запровадити в наших містах та селах реальне народовладдя через місцеві референдуми, контроль місцевих бюджетів з боку громади, можливість відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою, – це все вже працює, і я впевнений, що місцеві референдуми також цього року реально запрацюють», – сказав він.

О. Корнієнко наголосив, що «Слуга Народу» йде на вибори, щоб реалізувати створені за завданням президента України Володимира Зеленського стратегії розвитку регіонів, які зараз презентуються в кожному з регіонів.

«Ці стратегії передбачають розвиток ключових для регіонів галузей економіки, створення нових робочих місць, оновлення міських середовищ, захист довкілля, розвиток медицини й освіти. Ми йдемо на вибори, щоб продовжити і розширити велике будівництво, яке розпочалося за програмою Володимира Зеленського. Ми хочемо зробити будівництво справді великим – це означає для нас не лише нові дороги, школи, дитсадки чи лікарні, басейни чи спортивні комплекси. Це означає для нас нові можливості, нові відносини, новий фундамент для майбутнього України, який закладається на місцевому рівні в кожній територіальній громаді», – підкреслив О. Корнієнко.

Він також додав, що українській молоді потрібно надати перспективу, знайти цікаву та гідну роботу в громаді, де вона живе.

«Жити в зручних та комфортних умовах, отримати можливість впливати на місцеву та національну політику, делегувавши своїх представників до влади. Ми йдемо на вибори і закликаємо кожного українця приєднатися до нас на цьому шляху – 25 жовтня прийти на дільниці, перезавантажити місцеву владу, зробивши владу нарешті своєю. Щоб уже наступного дня ми могли сказати кожному українцю – це твоя влада, ти обираєш, ти впливаєш. Україна – це ти!» – заявив О. Корнієнко.

Після чого учасники з’їзду одноголосно прийняли рішення про участь партії «Слуга Народу» в місцевих виборах 25 жовтня.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі