Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

План розвитку Козинської ОТГ разом із громадою створює майбутній кандидат на голову від «Слуги Народу» Валерій Гартік

5/8/2020

9 липня під час зустрічі з представниками Козинської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський та голова селищної ради Козина Валерій Гартік оголосили про створення п’ятирічного плану розвитку Козинської ОТГ.

«План розвитку громади має будуватися з урахуванням потреб усіх місцевих жителів. Ми мусимо розуміти: коли ми витрачаємо гроші на стадіон – це потреби молоді, батьків та дітей, коли витрачаємо гроші на соціальні заходи – ми розуміємо, що це потреби людей пенсійного віку, якщо будуємо інфраструктуру – то ми будуємо це для всіх. І кожен має себе в цьому плані розвитку побачити», – сказав Олександр Дубінський, пояснивши, що кожен кандидат на голову ОТГ від «Слуги Народу» має представити такий план розвитку, який обов’язково буде обговорений із громадою.

Також голова Київської обласної організації «Слуги Народу» представив громаді Валерія Гартіка як кандидата від партії на голову Козинської ОТГ.

Валерій Гартік взяв на себе зобов’язання створити разом із громадою такий план та затвердити його перед своїм офіційним висуванням на голову Козинської ОТГ від політичної партії «Слуга Народу».

До Козинської ОТГ увійшли: Козинська, Великодмитровицька, Підгірцівська та Старобезрадичівська громади.

Місцеві, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку громад разом!


Подавати свої пропозиції ви можете особисто Валерію Гартіку до його штабу та до Обухівського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Васильків, вул. Володимирська, 1, оф. 412

vasylkiv_obukhiv@zekomandaregion.kiev.ua

+38 068 132 20 47
Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі