Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Представники обухівського кримінального клану погрожують кандидату від «Слуги народу» Володимиру Тимофійчуку

30/9/2020

Кандидат до Київської обласної ради від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук викрив фальсифікації у документах, які подала до ТВК партія «Батьківщина», зокрема, подання неправдивої інформації про наявність у лідера місцевого осередку «Батьківщини» Лариси Ільєнко вищої освіти. Він послідовно бореться за чесні та конкурентні вибори в Обухові, дотримання законності та норм виборчого кодексу під час виборів, в т.ч. гендерну рівність, передбачену законодавством. Через це Володимиру Тимофійчуку погрожують розправою люди, які стоять за місцевими кланами.

Реєстрація списку кандидатів «Батьківщини» до Обухівської міської ради була у вівторок скасована судом через недотримання передбачених законодавством гендерних квот. Зараз ця парія пішла «ва-банк». Представники політичної сили не лише погрожують опонентам, але й намагаються тиснути на ТВК, вимагаючи всупереч судовому рішенню допустити «Батьківщину» до виборів. В ці хвилини пані Ільєнко, яку називають тіньовою хазяйкою Обухівщини, разом із своїми людьми перебуває у ТВК. Була викликана поліція.

Партія «Слуга народа» виступає за дотримання усіма учасниками виборчого процесу норм законодавства. Ми категорично проти того, аби місцеві клани застосовували силу й погрози заради досягнення своїх цілей.

Вимагаємо у правоохоронців втрутитися у ситуацію та повернути її у правове русло. Мешканці Обухова заслуговують на чесні вибори й мають, нарешті, отримати шанс позбутися тих політиків, які розкрадають регіон вже не один десяток років.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі